۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۵۷
کد خبرنگار: 1250
کد خبر: 83564438
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مردم دماوند اغتشاش و آشوب را محکوم کردند

تهران – ایرنا - مردم شهرستان دماوند امروز بعد از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و تجمع در حمایت از امنیت و اقتدار کشور، حرکت آشوبگرانه عده‌ای اغتشاشگر را محکوم کردند.

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در این راهپیمایی که از مصلی نماز جمعه تا میدان امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد، اظهار داشت: با آغاز گران شدن و سهمیه بندی بنزین، شاهد وقایعی تلخ در کشور بودیم که می توان به اهانت های اغتشاشگران به مقدسات اسلام، آتش زدن قرآن کریم، اهانت به مصلی ها و مساجد و برخی شعارهای ساختار شکنانه اشاره کرد.

وی ادامه داد: در برخی از نکات کشور مردم به صورت خودجوش با برپایی راهپیمایی، اقدامات اخیر معاندین را محکوم کردند که در این راستا شورای تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند، امروز راهپیمایی محکومیت با حضور اقشار مختلف مردمی به ویژه بسیجیان، دانشجویان، طلاب، ورزشکاران، اصناف، هنرمندانی، کسبه و ... را برگزار کرد.

امام جمعه دماوند با بیان اینکه دفاع از ارکان نظام، تبعیت از ولی فقیه و تاکید بر مطالبات مردمی هدف این راهپیمایی است، خاطرنشان کرد: آنچه برای مردم اهمیت دارد، اقتدار نظام و امنیت کشور است که با هوشیاری عوامل اطلاعاتی و امنیتی، هم اکنون امنیت برقرار شده و در شهرستان دماوند نیز با درایت شورای تامین و عوامل بسیجی، انتظامی و ... اهداف آنان خنثی و خسارت چندانی نداشتیم.

حجت الاسلام فتاح دماوندی با تاکید بر هوشیاری مردم، گفت: دشمن به دنبال موج سواری در اعتراض مردم است؛ بطوری که عوامل سلطنتی، منافقین و حتی اسرائیل، آمریکا و سعودی ها بسیار تلاش کردند تا آتش این فتنه افزوده شود ولی با هوشیاری مردم بعد از بیانات داهیانه رهبرمعظم انقلاب، این واقعه خاتمه یافت و مردم صف خود را از افراد شرور و اغتشاشگر جدا کردند.

این مقام مسئول بیان داشت: تقاضای مردم از مسئولین این است که مراقب باشند تا به واسطه گرانی بنزین، در کالاها به ویژه کالاهای اساسی شاهد افزایش قیمت نباشیم و احتکاری صورت نگیرد که این مهم با نظارت جدی محقق می شود.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =