اقتدار نیروهای مسلح، هیمنه دشمنان را درهم شکسته است

کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اقتدار و صلابت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هیمنه دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را درهم شکسته و آنان را وادار به تسلیم کرده است.

آیت الله «مصطفی علما» عصر پنجشنبه در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح استان و جمعی از بسیجیان که در دفتر وی برگزار شد، اظهار کرد: در جریان اغتشاشات اخیر، این صلابت و حضور به موقع نیروهای نظامی و انتظامی کشور بود که قائله را به سرعت پایان داد.

وی افزود: دشمنان تلاش زیادی داشتند تا با تحریک و تهیج جوانان، آنها را علیه کشور بسیج و دست به خشونت و آشوب بزنند اما حضور به موقع نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و دیگر نیروهای امنیتی کشور تیم فرصت را از دشمن گرفت.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: در این میان نباید از بصیرت مردم نیز به سادگی گذشت، چرا که آنها با بینش بالای خود و درایت و هوشیاری که به خرج دادند راهشان را همان ابتدا از آشوب گران جدا و اعلام برائت و بیزاری جستند.

نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه مطالبه گری حق مردم است، خاطرنشان کرد: آنچه که اغتشاشگران انجام دادند مطالبه گری نبود، آنها هدف دیگری را دنبال می کردند و بعدها نیز مشخص شد از چه جریاناتی خط می گرفته اند.

وی تصریح کرد: ایجاد ناامنی، آتش زدن اموال عمومی، وارد کردن خسارت به مال مردم، ایجاد رعب و وحشت و ده ها کار ناشایست دیگر را نمی توان مطالبه گری نامید، این کارها اغتشاشگری و ایجاد ناامنی است که باید به شدت با آنها مقابله کرد.

آیت الله علما همچنین فرا رسیدن هفته بسیج را نیز گرامی داشت و گفت: بسیج شجره طیبه ای است که با درایت حضرت امام (ره) شکل گرفت و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که هزاران خیر و برکت برای کشور به همراه داشته است.

امام جمعه کرمانشاه افزود: بسیج مقتدر امروز به قوت قلبی برای دوستداران نظام و خاری در چشم دشمنان آن تبدیل شده که در صحنه های مختلف به خوبی امتحان خود را پس داده است.

وی در پایان بسیج را پشتوانه اصلی نظام و انقلاب معرفی و این هفته را تمام بسیجیان تبریک گفت.