۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۳
کد خبرنگار: 1489
کد خبر: 83564411
۰ نفر

برچسب‌ها

محورهای ارتباطی جنوب کرمان باز است

جیرفت - ایرنا - با وجود بارش برف در گردنه‌های کوهستانی جنوب کرمان، محورهای ارتباطی این منطقه باز و تردد در آنها جریان دارد.

به گزارش دریافتی روز جمعه ایرنا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به اطلاعیه‌های سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش باران در جنوب استان تیم‌های راهداری و گشتهای ادارات شهرستانی در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز، خدمات راهداری را به مردم ارائه کنند.
مسعود جمیلی کرمانی از آماده‌باش دستگاه‌های راهداری در محل راهدارخانه‌های جنوب استان کرمان خبر داد و افزود: با توجه به اعلام مرکز مدیریت راه‌های این اداره کل، بارش باران را در بیشتر حوزه‌ها شاهد هستیم اما تا کنون هیچ گونه مسدودی جاده‌ای در جنوب استان گزارش نشده است. 
وی با اشاره به اینکه بارش باران و برف در مناطق کوهستانی و ارتفاعات بیشتر گزارش شده، اظهار داشت: بارش برف در گردنه سربیژن ساردوییه جیرفت  هم از طریق گشتهای راهداری و دوربین‌های نظارت تصویری به مرکز مدیریت راهها گزارش شده است.
جمیلی تصریح کرد: رانندگان جوانب احتیاط را رعایت و وسایل ایمنی زمستانی را به همراه داشته باشند.
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: شماره ۱۴۱ مرکز مدیربت راه‌ها برای اطلاع از وضعیت جوی و تردد در جاده‌ها، آماده پاسخگویی به مردم، رانندگان و مسافران است.

اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب کرمان مستقل از مرکز استان، هفت شهرستان جنوبی را تحت پوشش دارد.