۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۰
کد خبرنگار: 2660
کد خبر: 83564293
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

راهپیمایی مردم اهواز در محکومیت آشوب‌های اخیر دوم آذر برگزار می‌شود

اهواز - ایرنا - راهپیمایی وحدت آفرین مردم بصیر و مومن اهواز در محکومیت آشوب‌های یک هفته اخیر و حمایت از فرمایش‌های مقام معظم رهبری روز شنبه دوم آذرماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی‌خوزستان روز پنجشنبه اعلام کرد: این راهپیمایی روز شنبه دوم آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ صبح از میدان مولوی اهواز تا چهارراه آبادان با حضور یکپارچه و حماسی مردم برگزارخواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز عموم مردم متدین و مومن اهواز را برای حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.
حضرات آیات موسوی جزایری، حیدری ، کعبی و شفیعی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری از عموم مردم اهواز دعوت کردند در این راهپیمایی وحدت بخش حضوری حماسی و دشمن شکن داشته‌باشند.
تاکنون تشکل ها ، اتحادیه ها و انجمن های اسلامی دانشجویی و دانش آموزی، حوزه های علمیه ، دفتر آیت الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اهواز ، حزب موتلفه اسلامی شاخه خوزستان و اصناف اهواز برای حضور در این راهپیمایی اعلام آمادگی کردند.
به گزارش ایرنا برخی عوامل آشوب گر و شرور،  اجرای طرح سهمیه بندی و افرایش قیمت بنزین را دست آویز و بهانه خود قرار دادند و به اموال عمومی و خصوصی مردم در برخی شهرهای خوزستان تعرض کردند و امنیت عمومی مردم را به مخاطره انداختند.
مردم خوزستان به سرعت از نیت و اهداف شوم افراد اغشتاش گر و دنباله رو دشمن آگاه شدند و صف خود را از بدخواهان و برهم زنندگان نظم و امنیت جدا کردند.   
مردم دزفول نیز روز چهارشنبه با برپایی راهپیمایی ، اقدام خرابکارانه و خشونت بار عوامل آشوب گر و شرور که امنیت و آرامش مردم را هدف قرار دادند محکوم کردند. 

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =