مسئولان فارس: مردم بر نقشه دشمنان خط بطلان کشیدند

شیراز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و استاندار فارس در بیانیه مشترکی با قدردانی از شرکت مردم در راهپیمایی دفاع از امنیت و اقتدار کشور، این حضور را خط بطلانی بر نقشه‌های دشمنان دانستند.

در این بیانیه که شامگاه پنجشنبه (سی‌ ام آبان 98) در اختیار ایرنا قرار گرفت، آیت الله لطف الله دژکام و عنایت الله رحیمی اظهار داشته‌اند: حافظه تاریخی ملت بزرگ ایران اسلامی در طول 40 سال نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره شاهد رویدادها و حوادث خوش و ناخوشی بوده است که آحاد مردم شریف و فهیم ایران، در تمام این صحنه‌ها ، پشتیبان و یاریگر نظام اسلامی بوده‌اند و با هوشیاری و بینش بالای خود، دشمنان مردم و نظام را مایوس و دوستان را دلشاد و سرافراز نموده‌اند.

این بیانیه همچنین افزوده است: حضور گسترده و مقتدرانه مردم و مسئولان در راهپیمایی روز سی‌ام آبان ماه، رایحه خوش همراهی و پشتیبانی ملت عزیز، در فضا گسترانید و نقشه دشمنان را نقش بر آب کرد و مردم عزیز، گُل سپاس، اعتماد، همراهی و دلگرمی را به حافظان نظم و امنیت، تقدیم نمودند و بر نقشه‌هایی که علیه نظام اسلامی و ملت سربلند ایران کشیده شده بود، خط بطلان کشیدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: ضمن قدردانی از هوشیاری و درک بالای عموم مردم شریف فارس و ضمن احترام به مطالبات و خواسته‌های آنان، از حضور معنادار آحاد مردم فهیم در راهپیمایی سی‌ام آبان ماه در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای و دفاع از امنیت و اقتدار کشور، تقدیر و تشکر می‌نماییم.  

 نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز به همراه استاندار فارس، روز بیست و نهم آبان 98 در بیانیه‌ای مشترک از مردم فارس برای شرکت در راهپیمایی که امروز صبح (سی ام آبان) با هدف محکوم‌کردن رفتارهای اغتشاشگران در ناآرامی‌های اخیر برگزار شد، دعوت کردند.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =