۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۲
کد خبرنگار: 2163
کد خبر: 83564179
۰ نفر

برچسب‌ها

سرپرست فرمانداری شهرستان رامیان آغاز به کار کرد

گنبدکاووس - ایرنا - حمیدرضا چوبداری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان رامیان در شرق استان گلستان معرفی و آغاز به کار کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان عصر پنجشنبه در معارفه سرپرست فرمانداری رامیان اظهار داشت: حمیدرضا چوبداری که پیش از این به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مشغول به فعالیت بود، با حکم استاندار به سمت سرپرستی فرمانداری این شهرستان منصوب شد.

عبدالرضا چراغعلی افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان مهمترین اتفاق سال جاری نیاز به برنامه‌ریزی و هماهنگی دارد و به همین دلیل استاندار گلستان در کمترین زمان و برای عقب نیفتادن این مسائل سرپرست جدید فرمانداری شهرستان رامیان را منصوب کرد.

پیش از این محمود سالاری فرماندار رامیان از سمت خود استعفا داد که از سوی استاندار گلستان مورد پذیرش قرار گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان اظهار کرد: انتخابات فضای جانبداری از هیچ شخصی نیست و از همین رو مسئولان برگزاری و مجریان آن باید با هوشیاری کامل مراقب باشند تا مورد سوء‌استفاده قرار نگیرند.

سرپرست فرمانداری رامیان نیز در این مراسم گفت: اصلی‌ترین برنامه‌ام برای فرمانداری این شهرستان استفاده از تمام ظرفیت‌های منطقه برای پیشبرد اهداف نظام و ترقی اقتصادی و فرهنگی شهرستان است و در این راستا نیازمند همکاری و همدلی تمام کسانی هستم که می‌توانند برای منطقه به هر نحوی کمک کنند.

حمیدرضا چوبداری خاطرنشان کرد: انتخابات یک آزمون حساس برای همه است و تلاش خواهم کرد با عمل به منویات مقام معظم رهبری، امانتداری درست برای نظام و مردم باشم و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود.

به گزارش ایرنا، در حکم صادره از سوی هادی حق‌شناس استاندار گلستان خطاب به حمیدرضا چوبداری آمده است: با توجه به تجربه، تعهد و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان رامیان منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید با رعایت قانون مداری و اعتدال و بهره گیری از تجربیات ارزنده در تنظیم برنامه ها و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر موثره درون و برون سازمانی با هماهنگی اینجانب در جهت دستیابی به اهداف تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =