میناوند: برانکو می‌تواند ناجی فوتبال ایران باشد

تهران- ایرنا- پیشکسوت فوتبال ایران گفت: برانکو ایوانکویچ می‌تواند ناجی تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های حساس پیش رو باشد.

مهرداد میناوند روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به دو شکست اخیر تیم ملی برابر بحرین و عراق گفت: متاسفانه اتفاقاتی رخ داد که به هیچ وجه به نفع فوتبال ملی ما نبود اما تساوی عراق و بحرین امیدها را برای ما زنده کرد.

وی در مورد دلایل ناکامی تیم ملی در این دو دیدار تصریح کرد: تیم ملی ما قدرت لازم برای انداختن ترس به جان حریفان را نشان نداد و از طرفی از پتانسیل بازیکنان به طور کامل استفاده نشد. مشکلاتی هم قبل از بازی به وجود آمد که حواشی اطراف تیم ملی را دو چندان کرد.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: متاسفانه افرادی که در حال حاضر در فدراسیون حضور دارند، فوتبال ما را به حالت ورشکسته درآوردند و همین موضوع موجب شده تا حتی در پرداختی‌های سرمربی هم مشکل به وجود بیاید. از طرفی ویلموتس هم زمان مناسبی را برای اعتراض انتخاب نکرد و نتیجه‌اش ناکامی برابر عراق شد.

وی در رابطه با بحث تغییرات در کادر فنی تیم ملی اظهار داشت: انتخاب باید از همان اول به صورت کارشناسانه انجام می‌شد. از دید من تنها در یک صورت این اتفاق می‌تواند مثبت باشد آن هم انتخاب فردی مانند برانکو ایوانکوویچ است.

میناوند خاطرنشان کرد: برانکو از هر نظر فرد مناسبی برای تیم ملی است و می‌تواند ناجی تیم ملی باشد. شرایط فوتبال ملی ما الان خوب نیست و اگر قرار است کسی به تیم ملی بیاید باید از فوتبال ملی شناخت لازم را داشته باشد و به فوتبال ما به طور کامل مسلط باشد.

وی تاکید کرد: برانکو هم تجربه‌ لازم برای موفقیت در تیم ملی را داراست و هم از شرایط حال حاضر فوتبال ما اطلاع کافی دارد. امیدوارم این اتفاق مثبت در فوتبال ملی ما رقم بخورد.   

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =