فرمانده ناحیه مقاومت جهرم: هیچ موردی از اغتشاش در این شهرستان مشاهده نشد

شیراز-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه جهرم گفت: ظرف چند روز اخیر با هوشیاری مردم و مسئولان، هیچ موردی از ایجاد آشوب، اغتشاش و ناامنی در این شهرستان مشاهده نشد.

سرهنگ پاسدار غلامرضا توکل، پنجشنبه در نشست خبری افزود: این امر بیانگر ولایتمداری و هوشیاری مردم شهرستان جهرم است که فریب آشوبگران را نمی‌خورند.

وی اظهار داشت: مردم ولایتمدار این شهرستان روز جمعه (یکم آذرماه 98) در حرکتی خودجوش با شرکت در یک راهپیمایی از مواضع رهبر معظم انقلاب در ارتباط با اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت حمایت می‌کنند.

توکل بیان کرد: حمایت از رهبری، محکوم کردن فعالیت‌های اخیر اشرار و جمعی از آشوبگران و اغتشاشگران که در چند روز اخیر اقدام به ایجاد آشوب و ناامنی در برخی نقاط کشور کرده‌اند از اهداف برپایی این راهپیمایی است.

او گفت: این حرکت خودجوش با حضور اقشار مختلف مردم فردا (جمعه) پس از برگزاری نماز دشمن‌شکن جمعه از مصلای بزرگ امام خمینی (ره) جهرم به سمت میدان مصلای این شهر برگزار خواهد شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

بر اساس اعلام رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر شیراز در روزهای گذشته علاوه بر زیان‌های شخصی وارد شده به افراد، بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات شهری شیراز خسارت وارد شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =