حادثه رانندگی در بندرانزلی چهار کشته بر جا گذاشت

انزلی - ایرنا - در اثر برخورد دو دستگاه خودرو سواری در مسیر بندرانزلی به رضوانشهر، چهار نفر از سرنشینان آن‌ها کشته و سه نفر دیگر مصدوم شدند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرانزلی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با گزارش مردمی در ساعت ۱۳:۳۱  دقیقه مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در جاده انزلی به رضوانشهر محدوده روستای سنگاچین، ماموران آتش نشانی و تیم واکنش سریع فوری به محل  اعزام شدند.
مهرداد رضاپور افزود: آتش نشانان با رسیدن به محل حادثه بلافاصله اقدام به خارج کردن حادثه دیدگان از خودروها کرده و مصدومان توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه بر اثر برخورد دو خودروی سواری پژو و پراید، چهار تن از سرنشینان دو خودرو در دم فوت شده و سه تن نیز مصدوم شدند.

رضا پور با بیان اینکه لغزندگی جاده به علت بارندگی و سرعت زیاد خودروها از دلایل وقوع این حادثه بود تاکید کرد: علت بروز حادثه از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می شود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرانزلی یادآور شد: در عملیات امداد رسانی به این حادثه از دو خودروی آتش نشانی و یک خودروی واکنش سریع و هفت آتش نشان استفاده شد.

بندر انزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و ۷۰ آتش نشان به شهروندان این شهرساحلی خدمت رسانی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =