دستگیری سارق کابل برق و کشف یک کیلوگرم هروئین در لاهیجان

لاهیجان-ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی لاهیجان گفت: سارق حرفه ای با سابقه ۱۸فقره دزدی سیم های برق در لاهیجان دستگیر و در عملیاتی دیگر یک کیلوگرم هروئین در این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ رسول عزیزی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت :در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در نقاط حاشیه ای و اطراف شهر لاهیجان ؛شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد:پلیس شهرستان بصورت محسوس و نامحسوس در مناطق مورد نظر اقدام به گشت زنی کرد که در نهایت ماموران پاسگاه  به یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک مشکوک شدند که متهم به محض روبه رو شدن با ماموران از محل متواری اما با سرعت عمل پلیس دستگیر و به مقر منتقل شد.

وی ادامه داد : در تحقیقات تکمیلی متهم ۴۱ساله و سابقه دار پس از مواجهه با مدارک پرونده به ۱۸فقره سرقت  سیم و کابل برق با کمک همدستش و فروش آنها به یک  مالخر اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اظهارات متهم مبنی بر فروش سیم های مسروقه به یک ضایعات فروشی در شهرستان مجاور ، مالخر ۳۸ساله این پرونده نیز دستگیر وتلاش ها برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان همچنین از انهدام یک باند سه نفره توزیع مواد مخدر و کشف یک کیلو و ۶۳۰گرم هروئین در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان لاهیجان ، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پس از تحقیقات میدانی و نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل  و مخفیگاه باند سه نفره توزیع مواد مخدر را در شهرستان لاهیجان شناسایی کردند.

سرهنگ عزیزی اظهارداشت:ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و در بازرسی مکان ، این میزان مواد مخدر از نوع هروئین را کشف و   متهمان ۳۶، ۳۸ و ۴۳ساله دستگیر شدند و پس از تکمیل پرونده برای سیر روال قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان  ضمن هشدار به خانواده ها ، اعتیاد را زمینه ساز بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی عنوان  و  تاکید کرد: پلیس با قدرت و بدون هیچگونه اغماضی با سوداگران مرگ و سارقان اموال  عمومی برخورد خواهد کرد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =