۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۴۳
کد خبرنگار: 2111
کد خبر: 83564026
۱ نفر

برچسب‌ها

دشمن در جنگ اقتصادی دنبال موج سواری است

سنندج - ایرنا - جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در جنگ اقتصادی که کشور و مردم ما درگیر آن هستند دشمن از هر فرصتی برای موج سواری و ضربه زدن به نظام اسلامی استفاده می‌کند.

امیر سرتیپ ابراهیم گلفام روز پنجشنبه در مراسم یادواره شهدای شهرستان بیجار اظهار کرد: دشمنان ملت با شکست در جنگ دفاعی و نظامی، از هر اتفاق و مساله‌ای که در حوزه اقتصادی ایجاد می‌شود، دنبال ضربه زدن و موج سواری هستند و به هیچ یک از آحاد جامعه رحم نخواهند کرد.

وی افزود: در این جنگ اقتصادی، هدف به زانو در آوردن جمهوری اسلامی ایران و سازش نظام اسلامی در تمام خواسته‌ها و منافع دشمنان است که این هدف و نیت آنها، با همیاری و همدلی، بصیرت سیاسی و اجتماعی و هوشیاری مردم محقق نخواهد شد.

جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: در حوادثی که با افزایش قیمت بنزین در کشور اتفاق افتاد نمونه دیگری از موج سواری دشمنان قسم خورده ملت دیده شد ولی این توطئه نیز با حضور بصیرتی مردم خنثی شد.

وی با اشاره به رشادت های مردمان کردستان در هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: کردستان، به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب سرزمین مجاهدت‌های خاموش است و این منطقه راهبردی شاهد رشادت‌ها و دلاوری‌های مردان و زنان کُرد است.

سرتیپ گلفام با بیان اینکه بیجار نیز در طول هشت سال دفاع مقدس و در عملیات های نصر هشت و ۹، عقبه مطمئن و امن نیروهای نظامی و دفاعی به شمار میرفته است، ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس، یک حماسه اعتقادی و دینی بود که به تعبیر مقام معظم رهبری می تواند درس ۸۰۰ سال زندگی با عزت برای جوانان امروز و نسل های آینده کشور باشد.

وی با اشاره به حماسه سازی مردم در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: نیروهای مردمی داوطلب در جبهه های نبرد حق علیه باطل، بدون هیچ گونه تجهیزات دفاعی و نظامی و تنها با توکل و مقاومت توانستند دشمن متجاوز و مسلح را به عقب نشینی و شکست وادار کنند.

جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغاتی دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیروزی در دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران، با انسجام ملی به ثمر نشست و همه آحاد جامعه و مردم تمام نقاط کشور در آن سهیم هستند.

وی با تشریح تقویت توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح یادآور شد: در جنگ اقتصادی که دشمن علیه کشورمان راه انداخته نیز با همدلی و همیاری مردم و مسئولان می‌توانیم پیروز شده و اقتصاد داخلی کشور را رونق دهیم.

سرتیپ گلفام به نقش آفرینی جوانان در راهبرد هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: از مسئولین درخواست داریم با جذب جوانان و نیروهای متخصص در پست های مهم و اساسی، زمینه رشد و شکوفایی کشور را ایجاد کنند.

وی برگزاری یادواره شهدا را ضامن نظام و انقلاب دانست و اضافه کرد: این اقدام ضمن اینکه باعث ماندگاری یاد و خاطره شهیدان والامقام می شود، مروج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه است.

در ادامه این مراسم، خانواده شهدا و ایثارگران به همراه مردم و مسئولین با غبار روبی مزار شهدا بار دیگر با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید پیمان کردند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد و ۴۵۰ شهید را تقدیم آرمان های انقلاب اسلامی کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =