ساختمان جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه کلنگ‌زنی شد

کرمانشاه- ایرنا- ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان کرمانشاه روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان در بلوار شهید کشوری شهر کرمانشاه کلنگ‌زنی شد.

در این مراسم رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه اظهار داشت: محل جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه در فضایی بالغ بر ۱۱ هزار مترمربع زمین و زیربنای ۶ هزار و ۸۰۰ مترمربع و در چهار طبقه احداث می‌شود.

«کیوان کاشفی» افزود: فضای اداری مجزا، سالن اجتماعات بزرگ که در کرمانشاه ویژه خواهد بود، چند سالن جلسات برای برگزاری همزمان سمینارها و کمیته‌های جانبی، سالن پذیرش هیأت‌های اقتصادی و تجاری، سالن جلسات B۲B، محل موزه و محل نمایشگاه  از جمله این بخش‌ها است.

وی با بیان اینکه محل استقرار تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق نیز در این ساختمان دیده شده است، عنوان کرد: این ساختمان می‌تواند نیاز ۳۰ سال آینده بخش خصوصی استان را پوشش دهد.

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه درباره برنامه زمان‌بندی تکمیل این پروژه نیز، خاطرنشان کرد: بنا داریم ظرف یک‌ سال کارهای سفت‌کاری و اسکلت ساختمان تکمیل شود و کل پروژه حداکثر در مدت ۲.۵ سال به بهره‌برداری برسد.

کاشفی، اعتبار برآورد شده برای ساختمان جدید اتاق کرمانشاه را ۳۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: نیمی از این اعتبار اکنون تامین شده و مابقی نیز به تدریج تامین می‌شود.

به گفته وی، اعتبار این ساختمان از محل کمک‌های اتاق ایران و نقدینگی خود اتاق با کمک اعضای هیأت نمایندگان تامین شده است.

اخبار مرتبط