نهادهای امنیتی عوامل پشت‌صحنه آشوبگران را به اشد مجازات برساند

قم – ایرنا - مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه در بیانیه‌ای، ضمن محکوم کردن اقدامات کور دشمن و قدردانی از بصیرت و ولایتمداری مردم شریف ایران، از نهادهای امنیتی و قضایی خواست با عوامل پشت‌صحنه اقدامات اخیر با اشد مجازات برخورد کرده و نتیجه آن را به اطلاع مردم شریف ایران برساند.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز خبر حوزه، دراین بیانیه آمده است: ملت رشید و آزاده ایران اسلامی از آن زمان که اراده کرد مستقل، مقتدر و آزاد زیر سایه انقلاب اسلامی زندگی کند مستمراً مورد هجمه‌های گوناگون و همه‌جانبه بوده است، از جنگ تحمیلی علیه ملت، تا تهاجم فرهنگی، تحریم‌های شدید اقتصادی و ایجاد فتنه‌های سیاسی-اجتماعی در جهت منصرف کردن ملت ایران از  اراده آهنین و انقلابیشان.

بیانیه ادامه یافته است: دراقدامات اخیر نیز دشمن در پی اجرای قانون  اصلاح قیمت سوخت، با سوءاستفاده از مشکلات معیشتی مردم و به نام مردم اقدام به تعرض به جان و مال و امنیت مردم کرده و قصد داشت بر موج اعتراضات مردمی سوار شده و به خیال خام خود، ایران عزیز را ناامن کند که به فضل الهی و موضع‌گیری به‌موقع و تیزبینانه  رهبر معظم انقلاب و ولایتمداری  مردم شریف ایران، ناکام ماند.

به دنبال تغییر نظام پرداخت یارانه به بنزین و اصلاح قیمت آن، گروه‌هایی از مردم برخی شهرهای کشور در اعتراض به این موضوع تجمع‌های خیابانی برگزار کردند. این تجمع‌ها در برخی شهرها با سوءاستفاده اغتشاشگران آموزش‌دیده، به خشونت کشیده و منجر به تخریب اموال عمومی و حمله به مراکز دولتی، حوزه‌های علمیه و بانک‌ها شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =