۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۷
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83563945
۱ نفر

برچسب‌ها

تقویت سامانه سرد و بارشی در گیلان

رشت – ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از نفوذ و  تقویت سامانه سرد و بارشی تا اوایل هفته آینده  در این منطقه خبر داد.

مازیار غلامی  روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ و  تقویت سامانه سرد و بارشی در این منطقه  است؛ و بارندگی و وزش باد ( گاهی شدید و  خیلی شدید) ، کاهش دما، مه آلوده بودن هوا،  بارش برف در ارتفاعات و نواحی کوهستانی و احتمال رعد و برق و تگرگ تا اوایل هفته آینده پیش بینی می شود.

 وی  آسمان استان در  روز جمعه را  ابری و مه آلود،همراه با بارندگی و وزش باد ( گاهی شدید ، خیلی شدید) و بارش برف در  ارتفاعات و  نواحی  کوهستانیپیش بینی  کرد.

وی اضافه کرد: برای روز  شنبه نیز آسمان ابری و مه آلود ، بارندگی و وزش باد ( پاره ای نقاط شدید )در  ارتفاعات و نواحی کوهستانی بارش برف و به تدریج کاهش ناپایداری مورد انتظار است.

 غلامی به بیشینه و کمینه دمای هوای استان  طی ۲۴ ساعت گذشته  نیز اشاره و بیان کرد: طی شبانه روز گذشته ، بیشینه دما در استان مربوط به آستارا و تالش با ۱۶ درجه سلسیوس بوده  و کمینه دما برای جیرنده یک درجه زیر صفر( منفی یک درجه)  گزارش شده است.

 سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت:  بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز برای ۲۴ ساعت گذشته  ۱۰ و  ۹ درجه  سلسیوس ثبت شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =