قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان از حضور مردم در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان و استاندار این استان با صدور پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم این استان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور قدردانی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی و احمدعلی موهبتی در این پیام که نسخه ای از آن روز شنبه به ایرنا نمابر شداعلام کردند: حوادث و اغتشاشات اخیر در سطح کشور نشان دادکه دشمنان قسم خورده این آب و خاک از هیچ فرصتی برای ایجاد شرارت و نتاامنی برای مردم و به تعبیر خیالی خودشان براندازی حکومت اسلامی دریغ نمی کنند.اما آنچه در حو.ادث روزهای گذشته حائز اهمیت است دشمن شناسی و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی است که به درستی می دانند مطالبات خود را چگونه بیان نمایند و راه خود را از اشرار و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جدا کنند.

این پیام می افزاید: رهبر معظم انقلاب مدظله العالی با موضع گیری صریح و بیانات دقیق پیرامون تصمیمان اخیر سران قوا که حاصل آن توجه و منفعت رسانی بیشتر به محرومان و اقشار کم درآمد جامعه است همه دسایس و توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند.

راهپیمایی خودجوش مردم بصیر و آگاه در سراسر ایران اسلامی باردیگر خط بطلانی بر همه یاوه گوییهای سردمداران کاخ سفید و ایادی استکبار کشید و یک بار دیگر به جهانیان نشان دادند که در همه شرایط همواره پشتسیبان ولایت فقیه و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و بنا به وصیت معمار کبیر انقلاب (ره) اجازه نخواهند داد انقلابشان به دست نااهلان بیفتد.

نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان در این پسام از حضور پرشور و حماسی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور قدردانی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =