بدخواهان انقلاب کوچک‌تر از آن‌ هستند که با نظام اسلامی دربیفتند

قم – ایرنا – تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: حضور مردم در راهپیمایی حمایت از رهبری و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان، به بدخواهان انقلاب و ولایت نشان داد که کوچک‌تر از آن‌ هستند که بخواهند با نظام مقدس جمهوری اسلامی دربیفتند.

آیت‌الله سید محمد سعیدی روز پنجشنبه در جمع راهپیمایان مردم شهر مقدس قم در لبیک به رهبر معظم انقلاب، حمایت از اقتدار و امنیت ملی، با بیان این‌که انقلاب ریشه درباورهای دینی دارد افزود: این شجره طیبه نه‌تنها با این بادها نمی‌لرزد بلکه محافظان، شما متجاوزان به انقلاب و نظام را سرکوب خواهند کرد.

وی با اشاره به این‌که امروز سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم است تصریح کرد: این مناسبت با این حرکت الهی، انقلابی و بصیرتی شما مردم مومن مصادف شده و حضور شما پیامی است به کریمه اهل‌بیت که ای بانو، ما بر سر پیمانی که با اهل‌بیت(ع) بسته‌ایم، هستیم و بر سر این پیمان بااقتدار خواهیم ماند.

وی ادامه داد: به اعتراف ریشه‌های فکری و عملیاتی فتنه‌گران دراروپا، آمریکا و اسراییل، این فتنه اخیر مدت‌ها قبل طراحی‌شده بود و همه مشاهده کردند که اغتشاشگران سرکوب و نابود شدند.

آیت‌الله سعیدی گفت: رهبر معظم انقلاب در خنثی‌سازی این توطئه، بسیار هوشمندانه، شجاعانه و فداکارانه عمل کردند.

وی اظهار داشت: این اغتشاشات درطول ۴۰ سال گذشته با همه فتنه‌ها متفاوت و یک بسته‌ای بود برای از بین بردن جبهه مقاومت در منطقه و عمود این جبهه یعنی ایران اسلامی، اما مردم وفادار ما به‌رغم همه پیچیدگی‌های این فتنه یک‌بار دیگر درصحنه حاضر شدند و دستگاه‌های امنیتی و بسیج، همه ما را از شر این اشرار حفظ کردند.

وی به مزدوران داخلی و خارج از کشور هشدار داد اگر دست از فتنه برندارند این ملت مدافع اقتدار و امنیت برحسب وظیفه خود تا خنثی‌سازی توطئه‌ها و سرکوب آن‌ها از پای نخواهند نشست.

آیت‌الله سعیدی دربخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ورود جوانان به عرصه‌های مختلف کشوری خاطرنشان کرد: فرمایش‌های رهبری در دیدار اخیر فعالان اقتصادی با ایشان باید در دستور کار مسئولان نظام قرارگیرد.

مردم متدین، انقلابی و ولایتمدار شهر مقدس قم، امروز با برگزاری راهپیمایی باشکوهی، ضمن حمایت از رهنمودهای اخیر رهبر معظم انقلاب، از اقدامات جنایتکارانه اغتشاشگران درحوادث اخیر کشور ابراز انزجار کردند.

به دنبال تغییر نظام پرداخت یارانه به بنزین و اصلاح قیمت آن، گروه‌هایی از مردم برخی شهرهای کشور دراعتراض به این موضوع تجمع‌های خیابانی برگزار کردند. این تجمع‌ها در برخی شهرها با سوءاستفاده اغتشاشگران آموزش‌دیده، به خشونت کشیده و منجر به تخریب اموال عمومی و حمله به مراکز دولتی، حوزه‌های علمیه و بانک‌ها شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =