دادستان کازرون: با عاملان تخریب اماکن مذهبی برخورد می‌شود

شیراز- ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کازرون با اشاره به آشوب‌های اخیر در این شهر گفت: با تخریب‌کنندگان اماکن دولتی و مذهبی بویژه حوزه علمیه کازرون با قاطعیت برخورد خواهم کرد.

مصطفی انصاری فرد پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کازرون که در ناحیه بسیج این شهرستان برگزار شد، افزود:‌ ادارات باید در تامین امنیت مکان های حوزه اداری خود بیشتر تلاش کنند.

در  این جلسه فرمانده ناحیه مقاومت کازرون با گرامیداشت آغاز هفته بسیج گفت: همه باید در مسیر تفکر جهادی ازارزش های انقلاب و نظام دفاع کنیم.

سرهنگ شهرام افشاریان به ناآرامی های اخیر در شهرستان کازرون اشاره کرد و افزود: دشمن بواسطه وضعیت چند سال گذشته در کازرون می خواست ازاین وقایع برای اهداف خود بهره گیری کند.

فرمانده ناحیه مقاومت کازرون بیان کرد: در شهرستان کازرون، دشمن از احساسات جوانان استفاده کرد اگرچه تخریب هایی صورت گرفت اما با تلاش شورای تامین شهرستان و دیگر مسئولین به اهدافی که کشتار مردم بود دست پیدا نکردند.

فرماندار کازرون هم در این جلسه با تاکید بر رعایت حفظ حرمت ارباب رجوع در ادارات گفت: امروز یکی از اهداف دشمن جدا کردن مردم از انقلاب است.

داریوش دهقان افزود: قدم اول دشمن برای رسیدن به این اهداف،سیاه نمایی عملکردهاست تا  مردم را از مسئولین جدا کند. 

اعتراض به اجرایی شدن مصوبه شورای هماهنگی سران قوا در زمینه اصلاح قیمت بنزین در کازرون منجر به بروز آشوب شد و در جریان آن چند مکان از جمله حوزه علمیه این شهر خسارت دید.
کازرون در 120 کیلومتری غرب شیراز واقع است.