۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 83563881
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم شاهرود صف خود را از آشوبگران جدا کردند

شاهرود- ایرنا- مردم انقلابی شاهرود با برگزاری راهپیمایی گسترده ، صف خود را از گروه کوچک اغتشاش گر جدا کرده و حمایت خود را از رهبری و تصمیمات اخیر سران قوا اعلام کردند.

شاهرودی ها پنجشنبه در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیانات رهبری از ساعت گل تا چهار راه شهربانی در خیابان 22 بهمن این شهر راهپیمایی کردند .

در این بین مردم با شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود ، آمریکا در چه فکریه ، خامنه ای خمینیه ،آمریکا در چه فکریه  ایران پر از بسیجیه ،بسیج چهل ساله شد آمریکا بیچاره شد نفرت خود را از این رخدادهای طراحی شده توسط آمریکا و هم پیمانانش اعلام کردند.

تکیه بر نیروهای جوان برای برون رفت از مشکلات اقتصادی ، ابراز تنفر از مزدوران استکبار، کنترل گرانی ، اصلاح اقتصادی و برخی مطالبات دیگر مضمون شعارهای راهپیمایان شاهرود بود.

قرائت بیانیه ، پایان بخش راهپیمایی مردم شاهرود بود که با شعار الله اکبر و  مرگ بر آمریکا آن را تایید کردند.

بدنبال اصلاح قیمت بنزین ، روز شنبه گروه اندکی در برخی خیابان های شاهرود اغتشاش کردند.

واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد به اموال عمومی آسیب وارد کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها