۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۶
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83563870
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پاکدشتی‌ها ‌اقدامات آشوبگرانه را محکوم کردند

تهران- ایرنا- مردم ولایت‌مدار پاکدشت، روز پنجشنبه با تجمع در میدان آزادگان این شهرستان ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، حرکت آشوبگران در خسارت زدن به اموال عمومی کشور را محکوم کردند.

مردم و مسئولان شهرستان پاکدشت با سردادن شعارهای "مرگ بر فتنه گر"، انزجار خود را از حرکت آشوبگران و فتنه‌گرانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین به اموال عمومی و مردم خسارت وارد کرده و امنیت کشور را با چالش مواجه کردند، ابراز نمودند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل"، " مرگ بر فتنه گر" و "الله اکبر" بر حمایت و تبعیت همه جانبه از رهبر معظم انقلاب تأکید کردند.

برخی از راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی، خواستار دستگیری و مجازات تمامی عوامل اغتشاشات اخیر شدند.

امام جمعه شهرستان پاکدشت در این مراسم ضمن تقدیر از بصیرت و شناخت مردم پاکدشت که اجازه هیچ‌گونه حرکت اعتراضی را به اغتشاشگران در این شهرستان ندادند، اظهارداشت: عده‌ای از افراد که توسط آمریکا و ایادی استکبار هدایت شده و از پول‌های کثیف رژیم آل سعود استفاده می‌کنند به بهانه افزایش قیمت بنزین، قصد بر هم زدن امنیت کشور را داشتند که با درایت رهبر معظم انقلاب، این توطئه خنثی شد.

حجت الاسلام حسن لزومی افزود: استکبار جهانی، اصل نظام را هدف قرار داده‌ و افزایش قیمت بنزین، بهانه‌ای برای انجام رفتارهای ددمنشانه آنان است.

وی تصریح کرد: هوشیاری و حضور به موقع نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه و بسیج، توطئه آشوبگرانی که با تخریب اموال عمومی و به آتش کشیدن بانک‌های و جایگاه‌های سوخت، قصد داشتند که امنیت کشور را با چالش مواجه کنند، خنثی کرد.

لزومی گفت: دستگاه قضایی باید دارایی افرادی که به بانک‌ها و اموال عمومی خسارت وارد کرده‌اند را مصادره کند تا جبران این خسارات، از طریق اموال آشوبگران صورت گیرد، نه این که فشار و بار آن به دوش مردم و دولت بیفتد.

در پایان این راهپیمایی، مردم پاکدشت با صدور قطعنامه ای ضمن حمایت قاطع از مواضع رهبر معظم انقلاب، بر لزوم حفظ هوشیاری مردم در برابر توطئه‌ها تأکید کرده و از دستگاه‌های انتظامی و قضایی خواستند تا نسبت به شناسایی، دستگیری و مجازات مسببین این اغتشاشات اقدام کند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
 

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =