رئیس کمیسیون انرژی:مردم در همه شرایط پشتوانه انقلاب هستند

اندیمشک - ایرنا - رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صف مردم از افراد ضد انقلاب جدا است و شرایط  به وجود آمده بحث اعتراض و انتقاد به گرانی نیست گفت:مردم در همه شرایط پشتوانه واقعی نظام و انقلاب هستند.

فریدون حسنوند پنجشنبه در شورای اداری اندیمشک افزود:کسی که بانک آتش می زند ، راه می بندد ، پرچم جمهوری اسلامی آتش می زند و اسلحه گرفته و به سمت نیروهای بسیج و سپاه شلیک می کند ، هدفش انتقاد و اعتراض نیست.

وی گفت:مسئولین خط مقدم دفاع از نظام هستند و کسی که در جمهوری اسلامی مسئولیت می گیرد در خط مقدم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی است.

وی افزود:جنگ همه جانبه دشمن علیه نظام و انقلاب ادامه دارد و شرایط پیش آمده در کشور با پشت صحنه دشمنان این انقلاب مدیریت شده است.

نماینده اندیمشک گفت:به بحث گرانی بنزین در جای خود پرداخته می شود اما بی شک بسیاری از جوانان ما  نسبت به  صحنه گردانی دشمنان اطلاع ندارند.

 حسنوند اظهار داشت:امروز دفاع از امام و رهبری و امنیت ملی همه ما را وادار می کند که محکم در صحنه بمانیم و از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کنیم.

وی گفت:هیچ چیزی انقلاب اسلامی را تهدید نمی کند و فرمایشات قاطعانه رهبر معظم انقلاب در روزهای اخیر نشان دهنده اقتدار انقلاب است .

وی خاطرنشان کرد:صاحب واقعی این انقلاب ، آقا امام زمان (عج) است و تلاش دشمنان این نظام محکوم به شکست است.

فرماندار اندیمشک هم با تقدیر از تلاش ارزنده شورای تامین این شهرستان در مدیریت شرایط گفت:صف دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی از مردم جدا است و مردم ما همواره در همه میادین پشتوانه نظام بوده اند.

پیمان جهانگیری افزود:حضور مردم در راهپیمایی ها و دفاع از امنیت ، اقتدار و ولایت فقیه طی روزهای اخیر بار دیگر سبب ناامیدی دشمن شد.

وی افزود:دشمن با ایجاد آشوب و درگیری در جامعه اسلامی برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کند اما بداند که مردم ایران اسلامی با اعتقاد راسخ پشت این انقلاب خواهند بود.

وی گفت:راهپیمایی مردم اندیمشک در محکوم کردن تلاش دشمن برای ایجاد ناامنی روز جمعه بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه در این شهرستان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =