راه اندازی نمایشگاه دائمی داخلی سازی صنایع

تهران-ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تجربه برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در تیرماه گذشته گفت: مقرر شده فضایی جهت برگزاری نمایشگاه داخلی‌سازی به صورت دائم در محل نمایشگاه بین المللی تهران اختصاص یابد.

در پی بیانات مقام معظم رهبری در دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی ، به دستور وزیر صنعت ، معدن و تجارت نخستین نشست ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی با حضور معاونان وزیر، نمایندگان شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی و بخش‌های مختلف در محل سازمان گسترش برگزار شد.

به گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمدباقر عالی» در این نشست گفت: برای بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های کلیه بخش‌های مرتبط در روزهای آینده فراخوانی در سطح ملی انجام خواهد شد.
رئیس هیات عامل ایدرو تصریح کرد: این نمایشگاه با مشارکت همه بخش‌های توانمند، معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت علوم، شرکت‌های دانش بنیان و دانشگاه‌ها، انجمن‌ها و نهادهای تخصصی، صندوق‌های حمایتی، سازندگان، اصحاب رسانه و سایر ذینفعان در سطح فراگیر ملی برنامه‌ریزی و برپا می‌شود.
وی همچنین اجرای منویات مقام معظم رهبری را اصلی ترین راهبرد رونق تولید دانست و تصریح کرد: ایدرو به عنوان قدیمی‌ترین سازمان توسعه‌ای رسالت خود را در بهم رسانی و حمایت از پیوندهای منجر به داخلی‌سازی شرکت‌های فناور و شرکت‌های صنعتی نیازمند تعریف کرده است.
نشست دوم ستاد اجرایی نمایشگاه دائمی نیازهای صنایع یکشنبه آینده برگزار می‌شود .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =