۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 860
کد خبر: 83563806
۰ نفر

برچسب‌ها

فرصت های برابر برای معلولان باید فراهم شود

بروجرد-ایرنا- فرماندار ویژه شهرستان بروجرد گفت: همه دستگاهها و نهادهای مختلف باید تلاش کنند تا با فراهم کردن امکانات مورد نیاز معلولان ، برای آنها فرصت های برابر در جامعه فراهم شود.

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز پنجشنبه در همایش ویژه روشندلان بینا که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در بخش ویژه نابینایان کتابخانه علامه سید جعفر شهیدی بروجرد برگزار شد اظهار داشت: باید تلاش کرد تا تمامی امکانات و تجهیزات لازم در بخش های مختلف برای همه معلولان و از جمله برای نابینایان فراهم شود تا بتوان بنوعی فرصت های برابر برای حضور آنها در جامعه را فرهم کرد.

وی با اشاره به ضرورت فراهم کردن فرصت های شغلی و استخدامی در جامعه معلولان افزود: به تمامی دستگاه های اجرایی و بخش های خصوصی و دولتی این اطلاع رسانی صورت گرفته است تا نیازمندی های خود برای بکارگیری نیروی انسانی را اعلام کنند تا با در نظر گرفتن شرایط این نیازمندی را از جامع معلولان تامین کرد.

فرماندار بروجرد با اشاره به  استعدادهای معلولان گفت: معلولان و افرادی که بنوعی از نظر جسمی با محدودیت هایی مواجه هستند  در عمل در بخش های مختلف و از جمله در زمینه مطالعه و کتابخوانی به موفقیت های قابل توجهی دست می یابند که عملا بسیاری از افراد سالم از نظر جسمی توان رسیدن به آن موفقیت ها را ندارند.

رحیمی با تاکید بر اینکه همه  دستگاه‎ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی باید در راستای ترویج فرهنگ مطالعه گام بردارند گفت: هر گونه حمایت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی در نهایت به توسعه و پیشرفت کشور کمک می کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =