خسارت‌دیدگان از اقدامات آشوبگران شکایت کنند

کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه باتاکید براینکه هرگونه افزایش قیمت به بهانه اصلاح قیمت بنزین ممنوع است، درباره اغتشاش اخیر هم گفت: خسارت‌دیدگان از اقدامات آشوبگران با مراجعه به دادسرا طرح شکایت کنند.

روابط عمومی دادسرای مرکز کرمانشاه روز پنجشنبه به نقل از محمدحسین صادقی اعلام کرد: هرچند که اعتراض های مردم نسبت به تصمیم دولت در افزایش قیمت بنزین در بستری آرام در حال انجام بود، اما عده ای اغتشاشگر در دل اعتراض های آرام مردم نفوذ و ایجاد آشوب کردند.

صادقی افزود: این افراد به تعبیر مقام معظم رهبری اشرار هستند و از دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب بوده که از اپوزیسیون منافق و سلطنت طلب خارج نشین خط می گرفتند و در اقداماتی نابخردانه دست به تخریب گسترده اموال عمومی و خصوصی مردم زدند.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه مسئولان استانی در حال برآورد میزان خسارت وارده توسط این اشرار و آشوبگران هستند، تصریح کرد: از افرادی که در اقدامات آشوبگران دچار آسیب جسمانی و یا خسارت به اموال شده اند، می خواهیم تا با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب استان با ارائه مستندات نسبت به ثبت شکایت خویش اقدام کنند.

صادقی افزود: این افراد با مراجعه به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه واقع در کوچه ثبت می توانند نسبت به طرح و ثبت شکایت خود اقدام کنند.

وی اضافه کرد: با ثبت شکایت افراد خسارت دیده، مرتکبین این جنایت نابخشودنی که توسط نیروهای امنیتی و انتظامی شناسایی شده و یا می شوند و به مجازات های سخت پیش بینی شده در قانون محکوم خواهند شد.

صادقی در ادامه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم مراقبت کامل مسئولان و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها به بهانه اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت اشاره کرد و افزود: در این راستا با سازمان های متولی از قبیل مجامع صنفی، سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و سازمان تعزیرات حکومتی همکاری و هم افزایی کاملی خواهیم داشت تا از هرگونه افزایش قیمت به بهانه افزایش بازدید قیمت بنزین جلوگیری کنیم و اقدامات قضایی پیشگیرانه جدی برای تحقق این منظور را در دستور کار داریم.

اخبار مرتبط