۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۴
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 83563750
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

خروش انقلابی مردم در ایران کوچک

کرج - ایرنا - جمعیت میلیونی البرز امروز در پاسخ کوبنده به حرکت آشوبگرانه چند روز اخیر دشمنان اسلام و برخی عناصر وابسته به آنها، پرخروش وارد میدان شد و با مقام عظمای ولایت و ارزش های دینی و اسلامی عهدی دوباره بست.

امروز کلانشهر کرج مرکز استان البرز و شهرهای فردیس ، محمدشهر  ، طالقان ، هشتگرد ، نظرآباد و اشتهارد در این استان تجلی حضور با شکوه مردم همیشه صحنه و انقلابی بود، مردمی که برای پاسداری از میهن اسلامی و ارزش های دینی هزاران شهید و جانباز تقدیم کرده اند هر چند که تحریم های دشمنان و برخی کاستی های اقتصادی دشواری هایی برای آنان به وجود آورده است .

خشم واقعی البرز در پاسخ به دشمنان اسلام با فریادهای کوبنده مرگ برآمریکا ، مرگ بر اسرائیل  و مرگ بر آشوبگر امروز در راهپیمایی باشکوه مردم این استان تجلی یافت .

البرزی ها که در روزهای اخیر شاهد حرکت جفاکارانه، خسارت بار و مرگ آور عوامل بیگانه بودند،امروز بار دیگر به ندای خمینی کبیر(ره )، امام خامنه ای (مدظله العالی ) و شهدای والامقام لبیک گفتند و امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

جمعیت عظیم مردمی روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه ۹۸ در خیابان های کلانشهر کرج سیل حضور به راه انداخت و عزم و اراده ایرانی در دفاع از سربازان اقتدار و امنیت کشور به نمایش گذاشت.

امروز البرز لبریز از حضور اقوام ایرانی با فرهنگ های مختلف بود که برای محکوم کردن اقدامات مخرب دشمنان اسلام و ایران به میدان آمده بودند.

البرزی ها با فریادهای کوبنده خود به جهانیان اعلام کردند که همچنان استوار و مقاوم در مقابل توطئه ها ایستاده اند و از مسئولان نظام اسلامی و خدمتگزاران ملت حمایت می کنند.

مشت های گره کرده ای که خستگی نمی شناسند

ایران اسلامی این روزها درگیر کسانی بود که با ناامن کردن سرزمین مان تلاش داشتند تا اهداف پلیدی را که سال ها است در سرهایشان می پرورانند، عملیاتی کنند.

کشتند، سوزاندند و تخریب کردند اما دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی آنچنان در دل مردم این سرزمین ریشه دوانده که باردیگر این آتش را خواباندند.

خناسان بار دیگر شکست خوردند و اراده عظیم ملت ایران اجازه نداد تا کوچه و پس کوچه های شهرهایمان محل جولانی کسانی شوند که تنها شکست ما را می خواهند.

با فروکش کردن این آتش نفاق، مردم ایران اسلامی در تمامی شهرها وروستاهای خود بار دیگر به میدان آمدند تا نشان دهند هیچ چیز نمی توانند قلب آنها را از نظام و ولی فقیه جدا سازد.

استان البرز، سرزمین ایران کوچک نیز که اقوام زیادی از کرد، لر، عرب، ترک، بلوچ و فارس در آن مسالمت آمیز زندگی می کنند، امروز ساکنانش به صورت خودجوش به میدان آمدند و با مشت های گره کرده، بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنیا نشان دادند.

سرما مانع حضور مردم نشد و زن، مرد، پیر و جوان به صحنه آمدند و فریادهای بی امان خود را بر سر آن کسانی زدند که توهم بازگشت دوباره دارند.

امروز کرج شاهد فریادهای مرگ بر منافق، مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل و آنانی بود که از هر روزنه ای برای وارد کردن صدمه به این دیار دریغ نمی کنند.

اجتماع باشور راهپیمایان کرجی همزمان با دیگر شهرستان های البرز برگزار شد و دنیا به خوبی دید که مردمان ایران با وجود مشکلات از آرمان های خود دست بردار نیستند.

مینا اطهری مادر جوانی که کودک خردسال خود را در کالسکه نشانده بود به ایرنا  گفت: منکر وجود مشکلات در کشور نمی شویم، اما با آنان که می خواهند از این مساله برای منافع خود سوء استفاده نمایند مدارا نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: اغتشاشگران خسارت های زیادی به جان، مال و آرامش مردم وارد کردند، آنها دلسوز ما نیستند و برای رسیدن به اهداف شان هر کاری که بتوانند انجام می دهند.

انتظار ما از دستگاه های امنیتی و قضایی استان این است که با این افراد به شدت برخورد تا بقیه نیز متوجه شوند در ایران اسلامی جایی برای آنها نیست.

پیرمرد ۷۰ ساله ای نیزبا لهجه شیرین آذری  گفت: سال ها است که با هر دسیسه ای سعی می کنند به ما آسیب وارد کنند، این بار نیز گمان می کردند که مردم ایران در شرایط سختی به سر می برند و از این شرایط می توان سوأ استفاده کرد.

عزیز سعدی افزود:  دشمنان هنوز در خیال  خود زندگی می کنند و به این باور نرسیده اند که هیچ چیز نمی تواند بین مردم و ولایت فاصله بیندازد

ملت اجازه جولان به خناسان نخواهد داد

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت : ملت انقلابی ایران پای ارزش های دینی و الهی ایستاده و اجازه جولان به خناسان نخواهد داد.

وی در  حاشیه راهپیمایی مردم شهرستان کرج در گفت وگو با خبرنگاران افزود: مردم مانند همیشه، برای دفاع از ارزش ها، انقلاب و جدا کردن خط نفاق از خط اصلی انقلاب به عرصه آمدند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز با قدردانی از حضور پرشور مردم در این راهپیمایی عنوان داشت: مردم بسیار متحد، منسجم و با شور در این راهپیمایی مشارکت دارند.

حسینی همدانی گفت: حضور؛هیجان  و انسجام مرد م در این راهپیمایی از بسیاری از مناسبت های انقلابی مانند ۲۲ بهمن و روز قدس بیشتر است.

مردم پشتیبانی خود را از نظام اسلامی به نمایش گذاشتند

 استاندار البرز گفت: مردم این استان امروز با حضور عظیم خود پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

عزیزاله شهبازی در حاشیه راهپیمایی مردم کرج که  از مسیر میدان شهدا به سمت مصلای این شهر برگزار شد در گفت وگو با خبرنگاران افزود: امروز در تمام شهرستان های البرز شاهد حضور باشکوه مردم در حمایت از نظام اسلامی و ولایت هستیم.

وی اضافه کرد: در چند روز گذشته عده ای ناجوانمردانه  مطالبات مردم به سمت آشوب و اغتشاش هدایت کردند و خسارات زیادی به بار آوردند.

شهبازی گفت: مردم امروز بار دیگر به صحنه آمدند تا امنیت و آرامش را پاس داشته و ضمن احترام و حمایت از ماموران برقرار کننده امنیت، پشتیبانی خود را از نظام اسلامی در کشور و استان به نمایش گذاشتند.

صف اعتراض های مردمی از اشرار جدا است 

 امام جمعه فردیس در راهپیمایی  مردم این شهرستان  گفت:  صف اعتراض های مردمی از اشرار و ضد انقلاب جدا  است  چرا که مردم  به محض رفتارهای خشن آشوبگران از آنان جدا شدند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی افزود:  آشوبگران در اغتشاشات اخیر به مردم  واموال عمومی  خسارت وارد کردند  و نظم و امنیت عمومی را برهم زدند.

وی با بیان اینکه  بخشی از اموال مردم به غارت رفت و سرمایه ها و زندگی آنان در آتش سوخت ، گفت: کارگاه تولیدی پوشاک،حوزه علمیه ،بانک ها،پمپ بنزین ها، شهرداری و همه مکان هایی که مورد نیاز مردم بود در شهرستان فردیس خسارت دید که این ها از نقشه های دشمنان بود.

امام جمعه فردیس با قدردانی از حضور پرشور مرد در راهپیمایی امروز گفت : در جریان اغتشاشات اخیر نیروی انتظامی ، بسیج ،سپاه،اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان(عج)  در خشیدند.

پس از اعلام تغییر در قیمت بنزین از ساعت صفر جمعه بیست و چهارم آبان ماه جاری، تحرکاتی در بعدازظهر همان روز در برخی شهرها شکل گرفت در ادامه تجمع های مشابه ای در سایر شهرها از جمله در بعضی نقاط استان البرز هم به وقوع پیوست که با گذشت ساعاتی و غروب آفتاب، به یکباره تجمع های آرام و پراکنده به حرکت و راهپیمایی و در مواردی سر دادند شعارهای ساختارشکن تبدیل شد.

این درحالی است که دولت تاکید کرده است که به سرعت ساز و کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره مند خواهند شد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =