۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۰
کد خبرنگار: 1176
کد خبر: 83563738
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مردم انقلابی زاهدان اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کردند

زاهدان- ایرنا- مردم ولایتمدار و انقلابی زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان امروز/ پنجشنبه/ در زیر بارش باران با شرکت در راهپیمایی خودجوش با عنوان حمایت از اقتدار و امنیت کشور و لبیک به رهبر معظم انقلاب و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب، اقدامات چند روز اخیر اغتشاشگران را در سراسر کشور محکوم کردند.

مردم شیعه، سنی زاهدان در این راهپیمایی ضمن محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران در خسارت زدن به اماکن عمومی و خصوصی بر ادامه مبارزه با اغتشاگران و اخلال گران اقتصادی در کشور تاکید و آمادگی خود را برای مقابله با اقلیت اغتشاشگر و سرسپرده دشمنان ملت اعلام کردند.

امام جمعه موقت زاهدان در این مراسم با بیان اینکه رمز بقای جمهوری اسلامی ایران اتحاد و با هم بودن زیر یک پرچم است گفت: اتفاقی که دشمن در اغتشاشات اخیر دنبال می‌کرد دو قطبی و دودستگی کردن و کشاندن جامعه به بن بست بود که ورود به موقع رهبر معظم انقلاب و مردم باعث خنثی شدن این توطئه دشمن شد.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی عزیزی ادامه داد: سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی دشمن از مدت‌ها قبل در خارج از مرزها انجام شده بطوریکه در کمتر از ۲۴ ساعت پیاده نظام خود را برای ایجاد دوقطبی گری در جامعه به میدان فرستادند.

وی با بیان اینکه در جریان اغتشاشات سه روز اخیر بیش‌از ۲ هزار میلیارد تومان خسارت به کشور وارد شده است گفت: بدترین خسارت، خوراکی بود که به دشمن داده شد.

امام جمعه موقت زاهدان بیان کرد: ورود به موقع رهبری معظم انقلاب نشان از خطری بود که احساس می‌شد و بیانات معظم له باعث از میان بردن دوقطبی شدن و خروج از بن بست بود.

وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب و مردم وظیفه خود را به درستی انجام دادند و حال باید عقلا و مسندنشینان بنشینند و مسائل اقتصادی را درست و به هنگام انجام دهند.

حجت الاسلام و المسلمین عزیزی ادامه داد: مردم انتظار دارند مسئولان امروز وسط میدان آمده و به آنان کمک کنند.

وی به ۲ چالش مهم در این رابطه اشاره کرد و اظهار داشت: هیچ کس حق ندارد ورود رهبری معظم انقلاب و مردم را مصادره و به نفع حزب، گروه و یا جریان خاصی بداند.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: مسئولان به مردم قول داده‌اند تا شاهد گرانی در جامعه نباشیم لذا باید تمام تلاش خود را در این رابطه انجام دهند.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =