امام جمعه جوانرود: آشوبگران دشمن مردم هستند

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه جوانرود با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر عده‌ای فرصت‌طلب در خارج از شهرستان برای مردم دردسر ایجاد کردند، گفت: آشوبگران در ناآرامی‌های اخیر دشمن مردم هستند.

ماموستا ملااحمد فخری روز پنجشنبه در دیدار فرمانده و پرسنل سپاه ناحیه جوانرود باگرامیداشت هفته بسیج افزود: اغتشاشات اخیر برخلاف میل مردم بوده و برخی عناصر در این حوادث سوءاستفاده کردند که با هوشیاری مردم و حضور نیروهای امنیتی و انتظامی بساط آنها برچیده شد.

وی اظهارداشت: هر وقت اتحاد میان مردم و نظام بیشتر می‌شود دشمنان توطئه‌های خود را آغاز می کنند تا میان مردم و نظام فاصله بیاندازند و برتوسعه و پیشرفت جامعه تاثیر منفی بگذارند.

ماموستا فخری با بیان اینکه هرج و مرج در هیچ جای دنیا پذیرفتنی نیست، خاطرنشان کرد: تخریب امول عمومی و حمله به بانکها اصلا توجیه‌پذیر نیست و باید با این رفتارها به‌ جد برخورد شود.

وی یادآورشد: صف مردم شهرستان جوانرود از صف فتنه‌گران جدا است و اجازه موج سواری به دشمنان را نخواهند داد.

فرمانده سپاه ناحیه جوانرود نیز باگرامیداشت هفته بسیج گفت: امروز به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خدمت حضرتعالی رسیده‌ایم تا بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری تجدید بیعت کنیم و بگوییم تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم هستیم.

سرهنگ ابوذر انوری، با بیان اینکه این نهاد مقدس که برخاسته از مردم بوده و مهمترین عامل برای ایجاد همبستگی و ایستادگی جامعه اسلامی در برابر نظام استکباری است، افزود: بسیج برای دفاع از جان و اموال مردم در بحران‌های مختلف سینه سپر می کند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.