۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۳۵
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 83563615
۰ نفر

برچسب‌ها

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی یزد آغاز شد

یزد- ایرنا- هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی یزد همزمان با سراسر کشور روز پنجشنبه با شرکت ۹ هزار و ۷۱۱ نفر داوطلب در۲ نوبت صبح و عصر در استان آغاز شد و پس از اعلام نتایج، ۶۳۷ نفر جذب می‌شوند.

 معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد در حاشیه این آزمون به ایرنا گفت: این آزمون در چهار حوزه امتحانی در دانشگاه‌های اردکان، میبد ، پیام نور مهریز و دانشگاه یزد برگزار می شود.

جعفری رحمانی شمسی اظهارداشت: کارت شرکت در آزمون از ۲۷ آبان برای مشاهده بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و تا چهارشنبه شب امکان دریافت پرینت کارت برای ورود به جلسه وجود داشت.

وی نهادهای متقاضی جذب نیرو در آزمون مشترک فراگیر استان را شامل اداره‌های کل دامپزشکی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای، زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی، آموزش و پرورش، هواشناسی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر امور عشایر، دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شرکت بیمه ایران، شرکت آب منطقه ای و  سازمان جهاد کشاورزی ذکر کرد. 

در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور برای ۵۲۱ هزار و ۹۷۳ داوطلب کارت آزمون صادر شد که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ نفر( ۶۳.۲۲ درصد) زن و بقیه مرد هستند.
به گفته حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در این آزمون ۳۰ هزار نفر پذیرفته می شوند.

 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha