۳۰ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۵
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83563593
۰ نفر

برچسب‌ها

دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است

بوشهر- ایرنا- مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: دشمن در تلاش برای ایجاد ناامنی و ایجاد اغتشاش در کشور است، دانشجویان و جوانان برحذر باشند.

حجت‌الاسلام‌عباس دشتی در جمع کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: همگی خوب به یاد داریم سال گذشته شاهزاده سعودی به صورت آشکار اعلام کرد به دنبال کشاندن ناامنی به داخل مرزهای ایران هستیم و این به معنی اعلام آشکار جنگ بر علیه ملت و نظام ایران بود.

وی بیان کرد: در اغتشاش‌های روزهای گذشته سخنان محمد بن سلمان هویدا شد و عناصر خودفروخته با ورود به میان جمعیت مردم در تلاش برای ایجاد ناامنی و ایجاد زمینه مناسب برای فتنه‌های بسیار بزرگ‌تر از فتنه ۸۸ بودند.

دشتی اضافه کرد: خوشبختانه ملت بصیر ایران با وجود اینکه خبر گرانی بنزین بر آنان شوک بزرگی وارد کرد، باز هم بینش سیاسی و ملی خود را از دست ندادند و خود را از صف هنجارشکنان جدا کردند.

وی گفت: دشمنان نظام از راه رسانه‌های مختلف در تلاش هستند با بزرگنمایی و انتشار دروغ و شایعه نظام جمهوری اسلامی را تضعیف کنند اما با مدیریت و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و بیان شیوا و منطقی ایشان کشور دوباره به آرامش رسید و راه بر توطئه گران بسته شد.

دشتی اظهار کرد:  البته باید در این میان از دولت نیز گله‌مند باشیم که چرا قیمت بنزین را به صورت ناگهانی چند برابر کرد و دوم اینکه چرا اجرای این برنامه به این مهمی را با مردم و ملت در میان نگذاشت، زیرا اگر این کار را انجام می‌داد، بی‌گمان شاهد حوادث اخیر در کشور نبودیم.

وی افزود: اقدام عناصر فریب‌خورده و ساده‌لوح که با تخریب اموال عمومی و شخصی باعث ایجاد رعب و وحشت در جامعه شدند و به مردم و بیت‌المال ضرر رساندند بخشودنی نیست و

دستگاه‌های نظارتی و قوه قضائیه باید برخوردی قاطع با آنان داشته باشد.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: امید می‌رود دولت‌مردان در اجرای چنین برنامه‌هایی همیشه جوانب کار را بسنجند و مردم و ملت را نامحرم ندادند.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =