هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی آغاز شد

سنندج - ایرنا - هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور صبح پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در کردستان نیز برای استخدام ۵۴۷ نفر از میان ۱۰ هزار و ۳۱۶ داوطلب آغاز شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون در ۲ نوبت صبح و عصر و در پنج حوزه دانشگاه کردستان، دانشگاه پیام نور بانه، ادارات آموزش و پرورش سقز،  قروه و مریوان در حال برگزاری است.
بهرام نصراللهی‌زاده افزود: در استان کردستان ۱۰ هزار و ۳۱۶ داوطلب شامل چهار هزار و ۵۲۷ مرد و پنج هزار و ۷۸۹ زن در این آزمون استخدامی شرکت کرده اند که از میان آنها ۵۴۷ نفر در این آزمون پذیرفته و در دستگاه‌های اجرایی استخدام خواهند شد.
وی اضافه کرد: ظرفیت های استخدامی مربوط به دستگاه های اجرایی آموزش و پرورش، دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اداره کل زندان‌ها، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، شرکت بیمه ایران، فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل هواشناسی برای ۱۰ شهرستان این استان است.
نصراللهی‌زاده یادآور شد: بیشترین ظرفیت پذیرش در آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی کردستان خواهد بود البته استخدامی‌های دانشگاه علوم پزشکی بیشتر در بیمارستان تازه تاسیس سقز مشغول بکار خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =