۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۴
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83563451
۰ نفر

برچسب‌ها

اساس کار روابط عمومی‌ها اطلاع رسانی است

یزد- ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: اساس کار روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی استان باید جریان‌سازی برای اطلاع رسانی درست و شفاف و در راستای اهداف و مصالح کشور و نظام اسلامی باشد.

اکرم فداکار در هفتمین نشست شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان که در مرکز تحقیقات دیابت یزد برگزار شد افزود:  ‌جایگاه روابط عمومی‌ها  فقط نشر دهنده اخبار و اطلاعات نیست بلکه می‌توانند جریان ساز و پل ارتباطی مردم و مدیران به نحو مناسب باشند.

وی ادامه داد: ‌روابط عمومی‌ها نقش مهمی در حل و فصل مسائل دارند و  خوشبختانه شاهد تکاپو و تحول خوبی در روابط عمومی‌های استان هستیم.

به گزارش شامگاه چهارشنبه روابط عمومی استانداری یزد ، این مسئول بر نقش مهم و تاثیرگذار روابط عمومی ها در حل و فصل مسائل تاکید کرد و مشارکت آنها را در برنامه‌ها  مورد تاکید قرار داد.

فداکار اظهارداشت: روابط عمومی‌ها ‌با تولید محتوای مناسب که می‌توانند داشته باشند، نقش ‌تاثیرگذاری در حل و فصل مسائل دارند.

همچنین علی صالحی  مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در این نشست با تشریح فعالیت‌ شورای هماهنگی روابط عمومی استان  از برگزاری جشنواره روابط عمومی‌های دستگاه‌های دولتی و بخش‌خصوصی در نیمه دوم اسفندماه سال جاری خبر داد.

این شورا متشکل از مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی است .

استان یزد حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و مجموع روابط عمومی نهادهای استان ۱۲۰ مورد است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =