خدمات کمیته امداد امام(ره) الکترونیکی می‌‎شود

خرم‎آباد- ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت که خدمات این نهاد به جز حوزه مددکاری، بزودی الکترونیکی می‎شود.

 سید مرتضی بختیاری شامگاه چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مهمترین ویژگی کمیته امداد امام(ره) انقلابی بودن این نهاد است بنابراین همه ما  مکلفیم  این ویژگی بارز را بیش از پیش تقویت نماییم.

وی ادامه داد: در طول چهل سال خدمت رسانی این نهاد به محرومان، شخصیت های بسیار برجسته ای در آن فعالیت داشتند و امروز همه ما وظیفه داریم که راه آنها را ادامه دهیم و این مهم تنها با داشتن انگیزه فراوان ممکن خواهد شد.

بختیاری در ادامه سخنان خود تاسیس مراکز نیکوکاری را یکی از مهمترین خدمات کمیته دانست و گفت: رسالت این مراکز ریشه کن نمودن فقر در محلات است و به همین جهت با محوریت مساجد فعالیت میکند.

وی با بیان اینکه هم اکنون سه هزار مرکز نیکوکاری فعال در کشور داریم اظهار داشت: در این راستا با امضا تفاهم نامه ای مقرر شد از این پس در نمازهای جمعه نیز این مراکز حضور فعال داشته باشند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: یکی دیگر از کارهای مهم این نهاد طرح "دوباره زندگی" است که هنوز بصورت کشوری اجرا نشده و در این طرح تلاش داریم افراد مستمندی را که به هر دلیلی متارکه کرده اند به زندگی برگردانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =