جداسازی صف معترضان مردمی از اغتشاشگران وظیفه دانشجویان است

تهران - ایرنا - رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها با اشاره به برخی اعتراضات اخیر مردمی در کشور بدنبال افزایش قیمت بنزین، یکی از وظایف خطیر دانشجویان را جداسازی صف مردم از اغتشاشگران ذکر کرد.

حجت‌الاسلام «مصطفی رستمی» عصر چهارشنبه درحاشیه برگزاری آئین برگزیدگان پنجمین دوره جایزه مرحوم علامه طباطبایی در هتل لاله تهران در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه، اتفاقات اخیر کشور یک خطی را بصورت روشن به همه مردم نشان می دهد، افزود: یک گروهی وابسته به بیگانگان و جریان های بدخواه کشور وابسته به نظام سلطه و همچنین مرتجعان منطقه ای منتظر کوچکترین فرصت برای آسیب رسانی به کشور هستند.

وی با تاکید براینکه،  بحث اصلاح قیمت های حامل های انرژی از یک سو برای مردم سختی هایی بدنبال دارد و البته از  سویی دیگر یک ضرورت برای کشور محسوب می شود، بیان‌کرد: تمام مطالعات و اقدامات کارشناسی و علمی انجام شده نشان می دهد که کشور باید به سمت اصلاح قیمت حامل های انرژی گام بردارد.

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها ادامه داد: اگر این اصلاحات اقتصادی به صورت صحیحی در کشور اجرا شود، به طور حتم مردم به خصوص دهک های پایین درآمدی و طبقات محروم جامعه از درآمدهای آن منتفع خواهند شد.

وی اظهارکرد: البته بدنه دولت در کنار جریانات رسانه ای کشورمان بایستی پیش از اقدامات مربوط به اصلاحات اقتصادی که در زندگی مردم تاثیرات مستقیم می گذارد، اقدامات موثر به منظور تنویر و اقناع افکار عمومی را انجام دهند.

حجت الاسلام رستمی در ادامه با اشاره به برخی اعتراضات مردمی در کشور بدنبال افزایش قیمت بنزین، یکی از وظایف خطیر دانشجویان را جداسازی صف مردم از اغتشاشگران و آشوبگران عنوان کرد.

وی افزود: قطع به یقین شناخت جریانات آشوب طلب و جداکردن صف ها و مواظبت از این که افرادی آلت دست جریانات بیگانگان نشوند، از جمله رسالت های دانشجویان و دانشگاهیان است که البته خودشان به طور قطع آگاه هستند و مردم را نیز بایستی آگاه کنند.

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها همچنین گفت: گروههای جوان و دانشجوی کشورمان متوجه باشند که در پس برخی نگرانی های مردمی از افزایش قیمت بنزین، عده ای فرصت طلب نیز نشان دادند به هیچ چیزی از جمله امنیت، جان و اموال مردم رحم نمی کنند و تنها بدنبال خراب کردن چهره کشور و ایجاد ناامنی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =