اصناف و بازاریان قدردان زحمات و تلاش‌های پلیس هستند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: همه بازاریان قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی و مجاهدانه پلیس در راستای امنیت‌آفرینی، هستند.

 اتاق اصناف و جمع زیادی از بازاریان کرمانشاه روز چهارشنبه در اقدامی خودجوش از تلاش‌های فرمانده و کارکنان انتظامی استان در راستای حفظ امنیت جامعه در اغتشاشات اخیر قدردانی کردند. 

در این حرکت خودجوش، صدها تن از اصناف و بازاریان با تهیه یک تخته بنر و توزیع شاخه‌های گل در میان کارکنان مستقر در میدان آزادی، از آنها تجلیل و حمایت کردند.

بازاریان کرمانشاه در این اقدام، باتقدیر از شجاعت فرمانده و کارکنان انتظامی استان در مهار اغتشاشات و ایجاد امنیت دوباره در شهر، یاد و خاطره اولین شهید امنیت حادثه اخیر سرگرد «ایرج جواهری» را نیز گرامی داشتند.

رضا سلیم ساسانی با بیان اینکه اصناف و بازاریان همواره قدردان تلاش‌های ماموران پلیس در عرصه‌های مختلف بوده‌اند، یادآور شد: امروز کرمانشاه به عنوان یک استان امن شناخته می‌شود و این موضوع را همه ملت ایران هم می‌توانند، تائید کنند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر که شهر کرمانشاه نیز درگیر آن بود، افزود: در جریان حوادث رخ داده، بسیاری از بازاریان نگران کسب و کار خود بوده و حتی بسیاری از آنها مجبور به بستن مغازه‌های خود شدند.

سلیم ساسانی تصریح کرد: با این حال ماموران انتظامی خیلی سریع به این نگرانی پایان داده و امنیتی مثال زدنی را در سطح شهر و کل استان ایجاد کردند به گونه‌ای که خیلی از واحدهای صنفی تعطیل شده گشوده شد و خدمات خود را از سر گرفتند.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه یادآوری کرد: امنیتی که امروز بازاریان و همه مردم از آن برخوردارند نتیجه جانفشانی و از خودگذشتگی بزرگمردانی مانند شهید ایرج جواهری است که در راه حفظ امنیت جان پاک خود را فدا می‌کند.

وی در پایان با قدردانی از تلاش‌های سردار جاویدان و کارکنان انتظامی استان، از آمادگی اصناف و بازاریان برای هرگونه همکاری با ماموران پلیس خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =