جمهوری اسلامی توان مقابله با دشمن در جنگ سایبری را دارد

تربت حیدریه- ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی گفت: جمهوری اسلامی ایران با توجه به موفقیت‌های کسب شده، توان مقابله با جنگ سایبری دشمنان را دارد.

علیرضا قامتی چهارشنبه شب در جلسه شورای اداری تربت حیدریه با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در ضربه زدن به نظام اسلامی، افزود: دقت در حوزه سایبری، ایجاد لایه های دفاعی جدی و استفاده و به کارگیری از تجهیزات داخلی، در جنگ سایبری باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: شناسایی تهدیدها و راهکارهای مقابله با آن به ویژه در جنگ سایبری باید مورد توجه بیش از پیش قرار گیرد چرا که دشمنان از هر راهی و با استفاده از ترفندهای مختلف قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را دارند.

وی توجه بیش از پیش به مقوله پدافند غیرعامل و رعایت الزامات و استانداردهای لازم در این بخش را از جمله راهکارهای مقابله با توطئه های دشمنان ذکر کرد و با بیان اینکه توان دفاعی و قدرت موشکی نظام اسلامی قابل مذاکره با هیچ کس نیست گفت: در سایه تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی، جمهوری اسلامی ایران اکنون از قدرت دفاعی و توان بازدارندگی بسیار برخوردار است.

قامتی با اشاره به درپیش بودن انتخابات افزود: دشمنان با اجرای دسایس سازمان یافته، قصد دارند مردم را از شرکت در این رویداد مهم و سیاسی کشور دلسرد کنند اما دوستداران نظام اسلامی با حفظ اتحاد و همدلی و تبعیت از فرامین رهبری، این توطئه شوم آنان را همانند گذشته با شکست مواجه خواهند کرد. 

وی با بیان اینکه موظف به صیانت از آرای مردم هستیم اظهار داشت: باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی، زمینه و بستر حضور حداکثری مردم را در انتخابات آینده فراهم کنیم و بی شک از تمام ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج نیز گفت: بسیج منشاء تحول بزرگی برای انقلاب بوده است و موفقیت‌های کسب شده در بخش‌های مختلف، حاصل تلاش شبانه روزی دانشمندان جوان بسیجی است که قله‌های پیشرفت و ترقی را یکی پس از دیگری فتح کرده‌اند.

قامتی ادامه داد: در شرایطی که نظام اسلامی با هجمه و توطئه‌های فراوان از سوی نظام استکباری مواجه است، ترویج و نهادینه شدن تفکر بسیجی در لایه های مختلف جامعه، باعث خنثی شدن تمام دسایس سازمان یافته بدخواهان نظام اسلامی شده است.

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: دخالت بیگانان در مسایل داخلی کشور راه به جایی نخواهد برد و مردم ثابت کرده‌اند با حفط اتحاد و همدلی و تبعیت از فرامین رهبری، حافظ و پشتیبان قوی برای نظام اسلامی هستند.

سعید باستانی با بیان اینکه دشمنان با به راه انداختن جنگ اقتصادی هدفمند قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارند افزود: با استقامت و پایداری مردم و با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، بدخواهان نظام اسلامی راه به جایی نخواهند برد و این توطئه شوم آنان نیز همانند گذشته با شکست مواجه خواهد شد.

وی اظهار داشت: مردم در برابر برخی نابسامانی‌های داخلی حق اعتراض دارند و وظیفه اصلی ما به عنوان خادمان ملت، پاسخگویی متواضعانه به مطالبه‌های به حق آنان است.

این نماینده مجلس با اشاره به اعمال فشار و تحریم های همه جانبه دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: توجه به توانمندی و تولیدات داخلی به ویژه در بخش کشاورزی و صنعت برق از جمله نقاط قوت است و می‌توانیم با تکیه بر ظرفیت‌های موجود، مسیر رشد و توسعه روزافزون کشور را طی کنیم.

باستانی افزود: در شرایط فعلی اقتصادی، کنترل و نظارت بر بازار، تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت کالاها بسیار مهم و ضروری است و مسوولان و متولیان امر باید با تلاش شبانه روزی اجازه ندهند افزایش قیمت بنزین، بر اقتصاد خانواده‌ها تاثیر منفی بگذارد.

مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =