۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۳۲
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83563251
۰ نفر

برچسب‌ها

متانت ماموران در دفع اغتشاش اخیر هوشمندانه بود

یزد- ایرنا - نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد گفت: عملکرد بسیار خوب پلیس که همراه با متانت ماموران در صحنه بود، باعث شد تا اعتراض و اغتشاش اخیر در سریع‌ترین زمان ممکن خاتمه یابد که این اقدام بسیار ارزشمند و هوشمندانه بود.

آیت‌الله  محمدرضا ناصری یزدی با اشاره به وقایع اخیر در اعتراض به افزایش قیمت بنزین و سوء استفاده برخی از افراد معاند در این مورد افزود: این موضوع توطئه بسیار بزرگی از سوی منافقان، سلطنت طلب‌ها و استکبارجهانی و در صدر آن آمریکا بود.

وی تصریح کرد: نحوه رفتار و اقدام آشوبگران نشان داد این موضوع با برنامه‌ریزی و آموزش قبلی همراه بوده به نحوی که معدود افراد اغتشاشگر، کاربلد و کارآزموده بودند.

به گزارش شامگاه چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، امام جمعه یزد افزود: بحمدالله با درایت و مدیریت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) و همراهی سایر دستگاه‌های امنیتی استان این غائله به خوبی جمع و جلوی بسیاری از خسارت‌ها و ناامنی‌ها گرفته شد.

ناصری یزدی اضافه کرد: مردم بیدار و آگاه کشور باید توطئه های دشمنان را بشناسند و پلیس نیز باید در آینده با شناخت و آمادگی بیشتر، قبل از هرگونه اقدامی در مقابل آنها بایستد.

نماینده ولی فقیه در استان با قدردانی از ماموران پلیس که در برخورد با اغتشاشگران از خودگذشتگی کردند، گفت: تجهیزات و امکانات پلیس باید تقویت و به روز شود تا نیروهای پلیس هنگام حضور در این گونه موارد صدمه و آسیب نبینند.

ناصری یزدی در خاتمه بیان داشت:  فرمانده انتظامی استان به همراه دیگر نیروها از دقایق اولیه بروز اعتراض و ناآرامی ها با جدیت و پایداری در همه صحنه‌ها حضور پیدا کردند که از عملکرد آنها تشکر می کنم و امیدوارم روز به روز بر این پایداری، مجاهدت و ایثارگری آنها افزوده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =