یک تحلیل خاص برای رختکنی که از شایعه «آقای خاص» هم می‌ترسید

تهران- ایرنا- رییس باشگاه رئال مادرید در زمان‌هایی که اوضاع تیم مادریدی روبراه نیست و نتایج بدی رقم می‌خورد، برای برگرداندن نتایج و تحریک بازیکنان به منظور تبدیل شدن به یک کهکشانی تمام عیار، فرمول خاصی دارد؛ «خوزه مورینیو»!

 «فلورنتینو پرز» به طور معمول دست کم در چند سال اخیر از این حیله استفاده کرده است؛ پخش شایعه بازگشت احتمالی «خوزه مورینیو» به رختکن سانتیاگو برنابئو که البته به طور غیرعمد توسط رسانه‌ها دست به دست می‌شود؛ کاری که بازیکنان را وادار به وارد عمل شدن می‌کند.

پرز این کار را در زمان حضور «یولن لوپتگی» و «سانتیاگو سولاری» نیز انجام داد و «زین الدین زیدان» نیز از این حربه بی‌نصیب نماند.

اسم مورینیو در رختکن رئال وحشت ایجاد می‌کند به ویژه در میان نام‌های بزرگ تیم همچون «سرخیو راموس»؛ بنابراین حالا که آقای خاص به عنوان سرمربی جدید باشگاه تاتنهام منصوب شده، کهکشانی‌ها می‌توانند نفس راحتی بکشند.

در واقع، مورینیو برای رئالی‌ها می‌توانست بدترین سناریوی ممکن باشد اما حقیقت این است که رییس زیرک باشگاه پایتخت‌نشین اسپانیا در صورتی که بخواهد جانشینی برای زیدان بیاورد، سراغ «ماسیمیلیانو آلگری» خواهد رفت البته در حال حاضر «مائوریتسیو پوچتینو» نیز بدون باشگاه و در دسترس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha