۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۸
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83563224
۱ نفر

برچسب‌ها

تداوم بارش ها در گیلان

 رشت- ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از تداوم بارش باران و  برف (در ارتفاعات ) تا شنبه آینده در استان خبر داد.

مازیار غلامی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با بیان اینکه  نقشه های هواشناسی نشان دهنده  تضعیف نسبی و موقتی سامانه ناپایدار در منطقه است اظهار داشت: به تدریج از روز پنجشنبه ضمن تقویت سامانه سرد و ناپایدار ، بارندگی و وزش باد( گاه شدید) ، ارتفاعات بارش برف ، احتمال رعد و برق تضعیف نسبی و موقتی سامانه و تگرگ تا شنبه پیش بینی می شود.

 وی  آسمان استان را برای روز  پنجشنبه  نیمه ابری تا ابری و مه آلود ، به تدریج بارندگی و وزش باد ( بعضی نقاط شدید) و ارتفاعات و دامنه های جنوبی ؛ کمی تا نیمه ابری ، به تدریج افزایش ابر و وزش باد و بارندگی  و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی  کرد.

وی اضافه کرد: برای روز جمعه نیز آسمانی ابری و مه آلود ، کاهش دما ، بارندگی و وزش باد( گاه شدید)  و  ارتفاعات بارش برف را انتظار خواهیم داشت.

 غلامی به بیشینه و کمینه دمای هوای استان  برای امروز  نیز اشاره و بیان کرد: طی شبانه روز گذشته ، بیشینه دما در استان مربوط به آستارا با ۱۷ درجه سلسیوس و کمینه دما برای جیرنده یک درجه زیر صفر( منفی یک درجه)  گزارش شده است.

وی گفت:  بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز برای ۲۴ ساعت گذشته  ۱۰ و هشت درجه  ثبت شده است.

به گفته غلامی؛ میزان بیشترین میزان بارندگی طی ۲۴ ساعت گذشته نیز مربوط به بندر کیاشهر با ۲۴ و هشت دهم میلیمتر بوده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =