دو مغازه عروسک فروشی در بازار تهران آتش گرفت

تهران - ایرنا - دو مغازه عروسک فروشی ظهر چهارشنبه در خیابان پانزده خرداد تهران طعمه آتش شد که این حادثه بدون تلفات جانی مهار شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حادثه آتش سوزی پاساژی در خیابان ۱۵ خرداد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در قسمت زیرزمین یک مجتمع تجاری ۲ باب مغازه عروسک فروشی طعمه آتش شده که بلافاصله آتش نشانان عملیات مهار آتش را آغاز کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه بفردی آسیب نرسید و آتش نشانان نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از دومین حادثه آتش سوزی در مجتمع تجاری این بار در غرب تهران خبر داد و گفت: شب گذشته یک مجتمع تجاری ۲ طبقه در شهرک اکباتان طعمه آتش شد که در این حادثه نیز بفردی آسیب نرسید.

وی خاطرنشان کرد: در طبقه دوم این مجتمع تجاری کارگاه و انبار تولید تجهیزات گوشی تلفن وجود داشت که آتش به حدود ۵ کارگاه سرایت کرده بود.

به گفته ملکی، آتش نشانان با اقدامات لازم آتش را بدون سرایت به مغازه های این مجتمع تجاری مهار کردند.

وی علت این ۲ حادثه آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد و از کاسبان خواست که در فصل سرما از وسایل گرمایشی استاندارد در مغازه های خود استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =