فتنه جدید دشمنان نظام با بصیرت مردم خنثی می‌شود

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفـت: بصیرت مردم و ولایتمداری آنها همواره موجب شکست استکبارجهانی و معاندان نظام شده است ، مردم ایران با حضور همیشگی خود در صحنه‌های مختلف همانند گذشته فتنه جدید دشمنان انقلاب را خنثی می‌کند.

آیت الله محمدرضا ناصری روز چهارشنبه در جمع تعدادی از مسئولان فرهنگی استان افزود: مردم فهیم ایران تابع ولایت‌فقیه و ارزش‌های دینی و انقلابی هستند و تسلیم دشمن نمی‌شود.

وی ادامه داد:  در ۴۰ سال گذشته دشمنان برای ضربه‌زدن به انقلاب به انواع توطئه‌ها متوسل شدند ولی بصیرت و ولایتمداری مردم موجب شکست تمام اهداف شیطانی شده است.

همچنین جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: حضور مردم در صحنه های دفاع از انقلاب‌اسلامی یک رسالت مهم دینی و انقلابی است.

سعید زارع به برگزاری راهپیمایی میثاق یزدی ها با ولایت ، دوشنبه هفته آینده برابر چهارم آذرماه آینده از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهید بهشتی تا حسینیه امیرچخماق خبر داد.

وی اظهار داشت: این مراسم  در پی اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر توسط عده ای اخلالگر که از اعتراض‌ها و تجمع مسالمت آمیز مردم سوء استفاده کردند برگزار می شود.

جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد ، حمایت از اقتدار و امنیت نظام جمهوری‌اسلامی و قیام مردم علیه آشوبگران و اخلالگران را از اهداف برگزاری این راهپیمایی اعلام کرد.

زارع از آحاد مردم خواست  تا در این حرکت مردمی حضور فعالی داشته باشند و یک بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و  ولایت تجدید میثاق کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =