۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۳
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83563100
۰ نفر

برچسب‌ها

دستگاه‌های اجرایی به توسعه ورزش کارکنان توجه کنند

همدان- ایرنا- مسئول برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت همدان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی به رونق و توسعه ورزش کارکنان توجه کنند.

عباس سعیدیان روز چهارشنبه در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دولت همدان بیان کرد: میزان حضور دستگاه های اجرایی در مسابقات امسال کارکنان دولت نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است اما انتظار داریم در قالب برنامه ای مدون و یکپارچه در طول سال شاهد فعالیت گسترده در این بخش باشیم.

وی اضافه کرد: امسال مسابقات کارکنان دولت در قالب رشته های فوتسال، والیبال، شنا، آمادگی جسمانی، طناب کشی، دارت، بدمینتون و تنیس روی میز برگزار می شود که البته برای بانوان فوتسال را نداریم.

سعیدیان با تاکید بر اینکه دوازدهم آذرماه امسال آخرین فرصت برای نام نویسی دستگاه های اجرای در این رقابت ها است، گفت: ادارات دولتی استان می توانند به صورت مکتوب اسامی و رشته های مدنظر را برای شرکت در مسابقات به دفتر هیات ورزش های همگانی واقع در ورزشگاه شهدای قدس همدان ارایه دهند.

مسئول برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دولت همدان زمان آغاز مسابقات را از هفدهم آذرماه امسال اعلام کرد و گفت: بیش از ۵۰۰ ورزشکار در این دوره از رقابت ها حضور خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه حضور ۴۵ دستگاه دولتی در این دوره از پیکارها قطعی شده است، خاطرنشان کرد: سایر دستگاه های دولتی می توانند در فرصت باقی مانده مدارک خود را ارایه دهند.

سعیدیان مدت زمان برگزاری مسابقات را ۱۵ روز عنوان کرد و گفت: این رقابت ها در هفت سالن ورزشی برگزار می شود و بازی های تیمی به مراتب مدت زمان بیشتری را سپری می کند.

نفرات برتر این رقابت ها جواز حضور در مسابقات کارکنان دولت کشور را کسب خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =