گرانی بنزین بهانه فتنه‌گران برای خرابکاری در کشور بود

سمنان- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت: گرانی بنزین و به چالش کشاندن اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت بهانه فتنه‌گران برای ایجاد آشوب و خرابکاری در کشور بود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن حسینی دیباجی روز چهارشنبه در نشست خبری بزرگداشت چهلمین سالگرد تشکیل بسیج در سالن جلسات سپاه قائم آل محمد(عج) سمنان گفت: مردم با بردباری و متانت در روزهای اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین و دغدغه‌های پیرامون این موضوع صف خود را از آشوبگران جدا کردند و با رویکرد هدفمند دست دشمنان نظام رو شد.

وی خاطر نشان کرد: مردم با درایت و برگزاری راهپیمایی در سراسر کشور از منویات رهبرمعظم انقلاب در روزهای گذشته دفاع کردند و مردم شهر سمنان در روز شنبه هفته آینده با حضور پرشور در راهپیمایی، انزجار خود را از فتنه گران به نمایش می‌گذارند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محسن حسینی دیباجی تصریح کرد: دشمنان در دهه‌های مختلف با فتنه و آشوب در کشور با اصل نظام جمهوری اسلامی مشکل داشتند اما مردم ولایتمدار با هوشیاری توطئه‌های استکبارجهانی را خنثی کردند.

وی اضافه کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف با حضور پررنگ در کشور خوش درخشید و این افراد ارزشی همواره برای دفاع از میهن در تلاش بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان تصریح کرد: بسیج مکتبی‌ترین نیروی مقاومت است و معرفت بسیجیان ایران در جهان بی‌نظیر است.

امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در پنجم آذر سال ۱۳۵۸، فرمان تشکیل سازمان بسیج مستضعفان را صادر کردند.

براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از روز بیست و چهارم آبان ۹۸،  قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر ۱۵ هزار ریال، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای هر لیتر ۳۰ هزار ریال و بنزین سوپر هر لیتر ۳۵ هزار ریال محاسبه می شود.
بر اساس مصوبه این شورا سهمیه سوخت خودروهایی که در کارت ماشین دوگانه سوز قید شده ۳۰ لیتر درماه، خودروهای تک سوز ۶۰ لیتر درماه است و خودروهای مربوط به دستگاه‌های اجرایی بدون سهمیه و باقیمت آزاد محاسبه می شود. براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از روز بیست و چهارم آبان ۹۸،  قیمت بنزین معمولی سهمیه ای هر لیتر ۱۵ هزار ریال، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای هر لیتر ۳۰ هزار ریال و بنزین سوپر هر لیتر ۳۵ هزار ریال محاسبه می شود.
بر اساس مصوبه این شورا سهمیه سوخت خودروهایی که در کارت ماشین دوگانه سوز قید شده ۳۰ لیتر درماه، خودروهای تک سوز ۶۰ لیتر درماه است و خودروهای مربوط به دستگاه‌های اجرایی بدون سهمیه و باقیمت آزاد محاسبه می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها