حماس و جهاد اسلامی حمله رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کردند

غزه- ایرنا- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (‌حماس) و جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌های جداگانه تجاوز بامداد امروز (چهارشنبه ) جنگنده های رژیم صهیونیستی به خاک سوریه را محکوم کردند.

جنبش حماس امروز چهارشنبه در بیانیه خود اعلام کرد: دشمن صهیونیستی با تجاوز آشکار به خاک سوریه همچنان سیاست قلدری و عرض اندام را در پیش گرفته است و در حق مردم  سوریه و فلسطین مرتکب جنایت می شود.
حماس هدف از این اقدامات تجاوزکارانه را تضعیف روحیه ملت فلسطین و امت مسلمان برشمرده و لزوم مقابله با این تجاوزات را با استفاده از تمام امکانات موجود خواستار شد.
همچنین جنبش جهاد اسلامی در بیانیه خود تاکید کرد، جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت های عرب و مسلمان ادامه دارد که نمونه آن را بامداد امروز در حمله به خاک کشور برادر سوریه شاهد بودیم.
جهاد اسلامی با محکومیت این اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی تاکید کرد،  برای مقابله با آن در کنار ملت سوریه می ایستد و حق مقابله با این تجاوزات و دفاع از خاک و ملت را برای خود محفوظ می داند.
در جریان حملات بامداد چهارشنبه رژیم صهیونیستی به جنوب دمشق ۲ نفر کشته و چند نفر دیگر زخمی شدند. 
خبرگزاری "سانا به نقل از یک منبع نظامی سوری از موفقیت پدافند هوایی ارتش سوریه در دفع بسیاری از حملات رژیم صهیونیستی به حومه دمشق خبر داد و اعلام کرد: در اثر اصابت قطعاتی از موشک رژیم اشغال‌گر به منزلی در روستای "سعسع" واقع در جنوب غرب  دمشق، یک زن و یک مرد به شهادت رسیدند و  تعدادی دیگر نیز زخمی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =