امروز اتحاد و همدلی همه ارکان برای مقابله با فتنه امری ضروری است

تهران- ایرنا- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به تلاش امروز دشمن برای سوء‌استفاده و بهره‌برداری و هدف قراردادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، گفت:‌ از این دریچه امروز اتحاد و همدلی همه ارکان برای مقابله با توطئه آمریکایی، صهیونیستی، وهابی و گروهک‌های ورشکسته وابسته به استکبار ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نصرت‌الله لطفی گفت: در مقایسه با همه حوادث چهل سال گذشته شرایط امروز ما استثنایی است. حقایق پشت صحنه اتفاقات ناگوار چند روز اخیر کشور پیام دیگری دارد.

لطفی با بیان اینکه امروز قابل اثبات است که دشمن برای ما برنامه داشت، عنوان کرد:‌ آنچه در عراق و پس از آن در لبنان اتفاق افتاد برای ما هشدار و پیام داشت، به طور قطع پس از جبهه مقاومت مرکزیت آن از نقشه شیطنت نظام سلطه نادیده گرفته نشده بود؛ اما طبق برآوردهای مسئولان امر و رصد قراین، پیش‌بینی شده بود دشمن یک یا دو ماه پیش از انتخابات از حوادثی نظیر ظرفیت بررسی و رد صلاحیت احتمالی برخی نامزدهای انتخاباتی استفاده کند که کانون جبهه مقاومت را هدف قرار دهد، آنچه طی دو یا سه روز گذشته اتفاق افتاد ردپای منافقین، بازماندگان رژیم منحوس پهلوی و حتی آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، عربستان، کمونیست‌ها و طالبان در شرارت و تخریب های وحشیانه وجود داشت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: نوع اقدامات، تخریب‌ها، هدف قرار دادن‌ مردم از سوی عوامل اغتشاش که در حال تیراندازی به سمت جمعیت بودند نشان می دهد یکی از ماموریت‌های آنها کشته‌سازی بوده است. در چنین وضعیتی بر اساس آنچه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فرمودند امروز حتما باید بین آنچه بر اثر بی‌تدبیری در جامعه اتفاق افتاده با دغدغه، نگرانی و اعتراض به حق مردم و بحثی که نظام سلطه با آن کشور، اسلام و انقلاب را هدف قرار داده وجه تمایزی قایل شد و آن را برای مردم تبیین کرد.

لطفی گفت: امروز آنچه از فتنه اخیر مشخص است همچون سال ۷۸ و ۸۸ دشمن دنبال فتنه جدید بوده، کما اینکه سال قبل رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) نیز در بیانات حکیمانه و ارزشمند خود در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرمودند برای سال آینده مراقب فتنه دشمن باشید.

آنچه در لبنان و عراق با اعتراض به معیشت، بیکاری و فساد شروع شد، اما با فتنه انگیزی عوامل استکباری، شعارها در ادامه به ضرورت کنار رفتن حشدالشعبی، هدف قرار دادن مرجعیت شیعه و ایران، درخواست استعفای نخست وزیر و انحلال مجلس در عراق را به دنبال داشت، در لبنان نیز اعتراض‌های اولیه مربوط  به افزایش مالیات بود اما باز هم این اعتراضات به انحراف رفته و به درخواست انحلال پارلمان، استعفای رئیس جمهور و خلع سلاح حزب‌الله تبدیل می‌شود. 

وی افزود: امروز هم کوتاه آمدن در مقابل استکبار و عوامل آن، یعنی امتیاز دادن به دشمنی که فردا بحث حجاب اجباری، صلاحیت نامزدهای انتخابات آتی و سایر مسائل را یکی پس از دیگری مطرح خواهد کرد که اگر فشار حداکثری در خارج جواب نداد از فشار حداکثری در داخل استفاده کرده و نظام و انقلاب را از آرمان اصلی منحرف کنند؛ پس در قبال این مصوبه، دولت، مجلس، تریبون‌های ما وظیفه دارند غیرشعاری و عملی در خدمت مردم باشند و از گرانی‌ها پیشگیری کنند، باید از همه ظرفیت‌ها برای تبیین واقعیت‌ها در جامعه استفاده کرد. امروز دشمن با امیال شیطانی خود دنبال سوءاستفاده و بهره‌برداری است که نظام مقدس را هدف قرار دهد. از این دریچه امروز اتحاد و همدلی همه ارکان برای مقابله با فتنه آمریکایی، صهیونیستی، وهابی و گروهک‌های ورشکسته وابسته به استکبار امری ضروری است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مردم عزیز کشورمان در عمل نشان دادند که همراهان صدیقی برای اسلام و ولایت فقیه بودند و خواهند بود، عنوان کرد: رهبرمعظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از کیان نظام اسلامی حمایت کردند زیرا احساس کردند که دشمن کیان نظام را هدف قرار داده است، رئیس جمهور و نماینده مجلس را مردم انتخاب کردند، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به رای مردم احترام قائل هستند که از سران قوا حمایت کردند که به کیان انقلاب اسلامی صدمه وارد نشود، بنابراین نباید حکمت و دوراندیشی رهبری معظم انقلاب در حمایت از سران قوا را  به مقوله مدیریت سوخت تنزل داد. امروز ضرورت و اهمیت اتحاد در برابر فتنه نظام سلطه نیاز به تبیین دارد. همه ما به صورت فردی، خانوادگی و جمعی از همکاران یا هر تریبونی که در دست ماست باید به سمت وحدت برویم که این فتنه اخیر درهم پیچیده شود.

وی افزود: در حوادث سال های ۷۸ ، ۸۸، ۹۶ و عرصه دوران دفاع مقدس، مردم در دفاع از انقلاب اسلامی نقش‌آفرین بودند و فتنه دشمن را درهم پیچیدند، در اینجا هم یک نیاز ضروری به حضور مردم در صحنه است که به دست خود آنها به عنوان بهترین پشتیبانان نظام مقدس اسلامی، حمایت، پشتیبانی، تجدید میثاق و بیعت خود را با نظام اسلامی به نمایش بگذارند که بار دیگر دشمن مایوس شود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه ما فارغ از بدنه جامعه نیستیم بلکه با مردم زندگی می‌کنیم، اظهار داشت: مردم دغدغه و نگرانی دارند اما باید اهم و مهم کنیم زیرا امروز دشمن همه ما را هدف قرار داده است، بسیاری از این افراد که به خرابکاری یا بستن جاده‌ها دست زدند از مردم نیستند و به نظام و انقلاب تعلق ندارند بنابراین آماده کردن افکار عمومی یک ضرورت است.

نصرت الله لطفی در پایان با اشاره به اینکه مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به عنوان سرباز ولایت فقیه رسالت خاصی را در مقابله با این حوادث بر عهده دارند، افزود: قطعاً مردم ما با وفاق، همدلی، هوشمندی و بصیرت لازم هرگز اجازه نخواهند داد که دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران به اهداف و نیات پلید و شوم خود دست یابند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =