استیلی: قطر بسیار قدرتمند است و «سانچز» را روی نیمکت خود دارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: حریف ما تیم بسیار قدرتمندی است، ٣ بازیکن از تیم بزرگسالان را در اختیار دارند و سرمربی توانمندی مثل «فلیکس سانچز» روی نیمکت این تیم می‌نشیند.

حمید استیلی در آستانه دیدار تدارکاتی تیم فوتبال امید در برابر قطر اظهار داشت: در فاصله کوتاه باقیمانده تا رقابت‌ها بهترین روش برای شناسایی نقاط ضعف تیم برگزاری بازی‌های تدارکاتی است. به طور طبیعی در این بازی‌ها تلاش می‌کنیم نفرات مختلف را در پست‌های گوناگون مورد آزمایش قرار دهیم، میزان آمادگی بدنی تیم را شناسایی کنیم و همچنین استراتژی و شکل بازی مورد نظر خودمان را انتخاب کنیم. در اندونزی بیشتر روی برنامه‌های هجومی تیم کار کردیم که در خلق موقعیت بسیار موفق بودیم اما نقطه ضعف ما استفاده از موقعیت بود که باید این مشکل نیز حل شود.

سرمربی تیم امید اضافه کرد: دستاوردهای سفر اندونزی برای همه ما بسیار جالب توجه و مفید بود. پرواز طولانی، اختلاف ساعت و تغییر برنامه خواب بازیکنان، رطوبت و هوای شرجی بالی شرایطی است که ما را در موقعیت مشابه تایلند قرار داده و با شبیه‌سازی مناسب وارد مسابقات نهایی خواهیم شد. تنظیم برنامه خواب، تقویت قوای جسمی و آمادگی بدنی از موضوعات مهمی است که در اردوی آخر باید آنها را مورد توجه قرار دهیم.

استیلی همچنین در خصوص بازی برابر قطر گفت: حریف ما تیم بسیار قدرتمندی است، ٣ بازیکن از تیم بزرگسالان را در اختیار دارند و سرمربی توانمندی مثل فلیکس سانچز روی نیمکت این تیم می‌نشیند. ما هم بعضی از نفرات مثل محبی، صیادمنش و مهدی خانی را در اختیار نداریم ولی این مسئله نباید تاثیری در کار داشته باشد چرا که هدف اصلی آزمایش میزان آمادگی تمامی نفرات است و این فرصتی است که همه بازیکنان توانایی خودشان را نشان بدهند. روزهای گذشته تمرینات بسیار خوبی را در مجموعه اسپایر برگزار کردیم و بازیکنان از هر نظر آماده حضور در این بازی هستند، امیدوارم در این بازی بتوانیم در حد توان واقعی خودمان، ظاهر شویم.

دیدار دوستانه تیم امید ایران مقابل امید قطر پنجشنبه شب برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =