راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت فردا در زاهدان برگزار می‌شود

زاهدان- ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی، حمایت از اقتدار و امنیت کشور فردا/ پنجشنبه/ در زاهدان برگزار می‌شود.

عباس صفدری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این راهپیمایی روز پنجشنبه ساعت ۹:۳۰ از میدان آزادی تا پارک شهر زاهدان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از عموم مردم ولایت‌مدار زاهدان دعوت می‌شود تا در این راهپیمایی شرکت کنند.

به گزارش ایرنا مردم بسیاری از شهرهای کشور با برگزاری راهپیمایی، اقدامات اشرار و اخلالگران نظم و امنیت کشور در چند روز اخیر را محکوم می‌کنند.

طرح اصلاح قیمت بنزین براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد تا درآمد حاصل از آن بنا به گفته علی ربیعی سخنگوی دولت به صورت یارانه به ۷۵ درصد اقشار جامعه از جمله کارگران، بازنشستگان، معلمان، نیروهای تامین اجتماعی،

رئیس جمهوری دستور پرداخت یارانه‌های حاصل از اجرای این طرح را از شامگاه ۲۷ آبان صادر کرد.عشایر و افراد وابسته به صندوق‌ها و حقوق‌بگیران ثابت تعلق گیرد.

مرور آخرین خبرها از بازگشت نسبی آرامش به شهرهایی حکایت دارد که در سه روز گذشته شاهد ناآرامی‌ها و هنجارشکنی‌های آشوبگران بودند. صف مردم از اغتشاشگران از همان روز های اول جدا شد اما آشوبگران در برخی شهرهای کشور به اموال عمومی و مردم آسیب رساندند.

زاهدان از جمله شهرهایی بود که با درایت و قانونمداری مردم شاهد تجمع یا تحرک خاصی نبودیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =