پیام رهبری دشمنان را ناامید کرد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: روز شنبه از لحاظ خبری بسیار سخت بود و همه مخالفت می‌کردند اما روز یکشنبه پیام مقام معظم رهبری همه مشکلات را حل کرد و دشمنان هم ناامید شدند.

علی متقیان روز چهارشنبه در آیین بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران و تجلیل از سردبیران و خبرنگاران استانهای کرمانشاه، خوزستان و ایلام برای پوشش اخبار اربعین که در سرسرای جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، افزود: در جریان اغتشاشات چند روز اخیر مردم کشورمان با هوشیاری صف خود را از اشرار جدا کردند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، هدف امام حسین (ع) را ماندگاری دین اسلام عنوان کرد و گفت: این شکوه و عظمت راهپیمایی اربعین دلیل و پشتوانه‌ای دارد که باید به آن فکر کنیم و اربعین یعنی قیام امام حسین (ع) پیروز شده است.

متقیان به ۲ دهه فعالیت خبرگزاری ایسنا در کشور اشاره کرد و افزود: اولین خبر ما در ۱۳ آبان سال ۱۳۸۷ که پیام مقام معظم رهبری بود، منتشر شد و ایشان در این پیام از خبرگزاری ایسنا خواستند تا اخبار خوب، مفید و امیدبخش را به جامعه مخابره کنیم.

مدیرعامل خبرگزاری ایسنا، صداقت در کار، امانت‌داری و اخلاق‌مداری را شعار این خبرگزاری عنوان کرد و گفت: خدا را شاکریم که بعد از ۲ دهه فعالیت موفقیت‌های قابل‌قبولی را کسب کرده‌ایم و در بین رسانه‌های کشور جایگاه خوبی داریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه هم در این مراسم، ضمن تبریک به مجموعه کارکنان خبرگزاری ایسنا برای کسب موفقیت در پوشش اخبار اربعین گفت: رسانه‌ها با مطالبه‌گری خود می‌توانند اتفاقات مثبت و خوب را برای جامعه خود رقم بزنند و ما در بحث بازگشایی مرز خسروی شاهد نقش بسیار خوب و تاثیرگذار رسانه‌ها بودیم.

محمدابراهیم الهی‌تبار افزود: مردم استان کرمانشاه ارادت خاصی به سیدالشهدا دارند و امسال هم شوق زیادی برای بازگشایی مرز خسروی داشتند و از این جهت بود که این استان امسال حال و هوای دیگری پیدا کرد.

در انتهای این مراسم از سردبیران و خبرنگاران خبرگزاری ایسنا در استانهای کرمانشاه، خوزستان و ایلام برای پوشش اخبار اربعین با اهدای لوح و جوایزی تقدیر به عمل آمد. 

سرخط اخبار استان‌ها