ملاحظه‌ای نسبت به متعرضان امنیت نخواهد شد

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: امنیت خط قرمز ما است و نظام هیچ ملاحظه‌ای نسبت به تعرض‌کنندگان به این امنیت نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور روز چهارشنبه در همایش اقتدار بسیج اقشار و متخصصان استان خوزستان در اهواز، با تبریک فرارسیدن هفته بسیج بیان کرد: رهبر معظم انقلاب حرکت بسیج را در ۲ محور درونی و بیرونی ترسیم کرده اند، که حرکت درونی مربوط به ساختار درون بسیج است و باید توانمندی های خود را در این بخش افزایش و  برای اقدامات بیرونی تقویت کنند.

وی ادامه داد:: اشراف بر حرکت انقلاب اسلامی نیز از مسایل مهم درونی است که باید تقویت شود؛ تمامی نظام های جهان پشتیبانی و تئوری دارند که بر اساس آن حرکت های خود را ترسیم می کنند.

سرتیپ پاسدار شاهوارپور گفت: سیاست بسیاری از نظام های اروپایی بر مبنای نظام لیبرال دموکراسی است اما نظام ما بر مبنای تفکر ناب شیعه شکل گرفته و اگرچه هنوز به حکومت واقعی شیعه نرسیده ایم اما در مسیر آن حرکت می کنیم.

وی افزود: هیچگاه نمی توان مسیر ولایت فقیه را از مسیر ائمه(ع) جدا کرد و بسیج نیز که در سایه نظام ولایت شکل گرفته روز به روز با توانمندی جوانان، اهداف مقدس و والایی را دنبال می کند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: تفکر انقلابی و بسیجی در نگاه استکبار جهانی جایگاهی ندارد و همین امر باعث شده دشمن در صدد آسیب رساندن به این تفکر انقلابی باشد.

وی ادامه داد: دشمن به دنبال سازش با کشورهای مختلف به ویژه ایران اسلامی است تا بتواند سیاست های استکباری خود را بر این کشورها حاکم کند ولی ما هیچگاه رویکرد سازش را نمی پذیریم چرا که اگر می خواستیم این ذلت را بپذیریم، انقلاب نمی کردیم.

وی افزود: مقاومت رویکردی است که مسیر بازگشت ندارد و در انتها به نتیجه خواهد رسید و به فرمایش رهبر معظم انقلاب مقاومت هزینه کمتری نسبت به سازش دارد.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: امروز در اعتبار بخشی به نظام ، ملت و اسلام،  ایران سربلندیم.

وی ادامه داد: مسایل اجتماعی پیچیده تر از مسایل بیرونی است چرا که در جنگ موضع دشمن مشخص است اما در حوادث اجتماعی و سیاسی مقابله با دشمن نیاز به بصیرت دارد.

در هر مجموعه ای همواره ۱۵ درصد معترض وجود دارد

سرتیپ پاسدار شاهوارپور بیان کرد: در هر مجموعه ای همواره ۱۵ درصد معترض وجود دارد که از این تعداد یک درصد هیچ منطقی را نمی پذیرند و به دنبال آشوب هستند و باید تلاش کنیم تا این حداقل ها را از جمعیت معترض جدا کنیم.

وی ادامه داد: در شهرستان ماهشهر روزی پنج هزار کامیون اقدام به تخلیه بار و یا بارگیری میکنند اما در این روزها برخی افراد آشوبگر در چند نقطه جاده را مسدود و اقدام به تیراندازی به سمت کامیون ها می‌کردند که این حرکت ها هیچگاه مردمی نبود و خوشبختانه این افراد خودفروخته شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: در جریان ناآرامی های اخیر برخی ها به دنبال تسویه حساب شخصی، و برخی نیز به دنبال ایجاد هرج و مرج بودند و این همان فرصتی بود که به دشمن داده شد.

وی ادامه داد: آمریکا با این همه ادعاهای خود، برای هدف قرارندادن هواپیمای با سرنشین خود از ما تشکر کرد اما برخی نوچه خیال برهم زدن امنیت خوزستان را داشتند.

سرتیپ پاسدار شاهوار پور گفت: گرانی و افزایش قیمت بنزین باید از سال های گذشته بر اساس مصوبات، سال به سال انجام می شد؛ در چنین شرایطی می توانستیم این فضا را برای دشمن ایجاد نکنیم.

اختلاس‌گران هیچ رابطه‌ای با تفکر انقلابی ندارند

وی با بیان اینکه اختلاس‌گران هیچ رابطه ای با تفکر انقلابی ندارند گفت: بسیج باید در حوزه های مختلف خدماتی، مالی و اقتصادی تفکر انقلابی خود را تقویت کند چرا که هر جایی خدمات رسانی انجام شده هیچ مشکلی از نظر امنیتی ایجاد نشده است.

فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان افزود: باید عرصه های غیر از ماموریت های روزانه، تقویت و خدمات رسانی به مناطق محروم بیشتر شود تا مردم به سمت بسیج سوق داده شوند.

در همایش اقتدار بسیج اقشار و متخصصان خوزستان که به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با حضور جمعی از بسیجیان،  فرماندهان سپاه و روحانیان در سرسرای امام خامنه ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد، از بسیجیان نمونه این استان تقدیر شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =