معاون وزارت ورزش: داورزنی بازنشسته نیست و پرونده‌ای ندارد

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، گفت: «محمدرضا داورزنی» مشکلی برای ریاست فدراسیون والیبال ندارد، چرا که بازنشسته نیست و پرونده‌ای هم در مراجع قضایی ندارد.

«عبدالحمید احمدی» روز چهارشنبه پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال که با انتخاب داورزنی همراه بود، گفت: از همکارانی که کمک کردند تا انتخابات آرامی را پشت سر بگذاریم تشکر می‌کنم، چرا که همه چیز طبق برنامه و بدون حاشیه پیش رفت. این مجمع فرصت را به نامزدهای انتخاباتی داد تا برنامه‌های خود را اعلام کنند. اعضای مجمع حساسیت زیادی روی برنامه‌ها داشتند و پس از اطلاع از برنامه‌های نامزدها، انتخبات برگزار شد و در نهایت داورزنی توانست به عنوان رییس انتخاب شود.

وی در مورد غیبت وزیر ورزش و جوانان در این مجمع افزود: ایشان روزهای چهارشنبه هر هفته در جلسه هیات دولت حضور دارد و پیش از این هم قرار شد که من ریاست این مجمع را برعهده داشته باشم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد بحث بازنشستگی داورزنی خاطرنشان کرد: این قانون است که بازنشسته‌ها نمی‌توانند مسئولیت فدراسیون را قبول کنند اما داورزنی بازنشسته نیست و هیچ ابلاغی هم در مورد او به دست ما نرسیده است و تا زمانی هم که ابلاغی نیاید مشکلی وجود نخواهد داشت.

احمدی در پاسخ به این پرسش که اگر در آینده مشخص شود که داورزنی بازنشسته است تکلیف انتخابات چه خواهد شد؟ اضافه کرد:‌  بهتر است در مورد آینده در همان زمان صحبت کنیم.

وی در مورد اینکه شنیده می‌شود داورزنی به دلیل داشتن پرونده قضایی، انفصال از خدمت شده است، گفت: اطلاعی در این مورد ندارم. تمام نامزدها بدون مشکل در مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال حضور یافتند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha