محمودی: از والیبال جدا نمی‌شوم

تهران- ایرنا- نامزد انتخابات فدراسیون والیبال گفت: من همواره کنار والیبال بوده‌ام و خواهم بود و از این رشته ورزشی جدا نخواهم شد.

«بهنام محمودی» در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال اظهار داشت: به داورزنی بابت انتخاب به عنوان رییس جدید فدراسیون والیبال تبریک می‌گویم و امیدوارم در این سمت موفق باشد.

وی افزود: آرایی که امروز به نامزدها داده شد، نشان می‌دهد خانواده بزرگ والیبال دغدغه این رشته ورزشی را دارند و همه باید تلاش کنند تا والیبال جایگاه بهتری به دست آورد.

محمودی خاطرنشان کرد: والیبال در بین مردم از محبوبیت و مقبولیت فراوانی برخوردار است و حتی می‌توان گفت این محبوبیت با فوتبال برابری می‌کند.

پیشکسوت فدراسییون والیبال تصریح کرد: من همواره کنار والیبال بوده‌ام و خواهم بود و از این رشته ورزشی جدا نخواهم شد. من هیچ‌گاه دنبال سمت نبوده‌ام و برایم عزت والیبال از هرچیزی مهم‌تر است.

وی در پایان درباره اینکه صلاحیت حضورش در انتخابات فدراسیون والیبال دیر تایید شد، گفت: دوست ندارم وارد حاشیه شوم، این موضوع هیچ مشکلی نداشت و از وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک تشکر می‌کنم که در این زمینه کمک کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha