دستگیری تعداد زیادی از مخلان امنیت در لرستان

خرم‌آباد-  ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در جریان نارضایتی های اخیر در لرستان تعداد زیادی از مخلان امنیت و آشوبگران دستگیر شده‎اند.

به گزارش ایرنا محمود ثمینی روز چهارشنبه در حاشیه راهپیمایی مردم خرم آباد به خبرنگاران گفت:مردم با بصیرت لرستان به صورت خودجوش به میدان آمدندو به دلیل اعتقاد به نظام و رهبری امنیت جامعه را بر همه چیز ترجیح می دهند.

وی با بیان اینکه کم و کاستی هایی در سطح بازار وجود دارد اظهار داشت: این در حالیست که دولت در صدد تنظیم بازار و کنترل قیمت ها است.

ثمینی اضافه کرد: تمام عایدات حاصل از افزایش نرخ بنزین به حساب افراد غیربرخوردار شناسایی شده کشور واریز می شود و در عین حال کنترل بازار هم توسط دستگاه های مربوط انجام می شود.

وی گفت: در جریان اعلام نارضایتی ها ارازل، اوباش، فتنه گران و کسانی که مخالف نظام بودند سوء استفاده و بهره برداری کردند و امروز مردم با شرکت در راهپیمایی این عمل قبیح آن ها را محکوم کردند.

ثمینی بیان کرد: تعدادی از مخلان امنیت و آشوبگران دستگیر شده اند که جزئیات آن اعلام خواهد شد.

فرمانده انتظامی لرستان همچنین در این راهپیمایی به خبرنگاران گفت: آشوبگران توسط ماموران نیروی انتظامی و دیگر نهادهای امنیتی دستگیر شده اند.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب ادامه داد: به دلیل تعرض به اموال عمومی و مجروح کردن نیروهای امنیتی و انتظامی، آشوبگران به مجازات خود می رسند و با آنها برخورد جدی می شود.

وی افزود: تعدادی از لیدرهای آشوبگران غیربومی بوده که دستگیر شده اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =